بوتراگوئنو: هدف اول رئال مادرید حذف سیتی است

امیل بوتراگوئنو، مدیر رئال مادرید تاکید کرد تمرکز فعلی این تیم روی ادامه فصل لالیگا خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم کار بسیار دشواری مقابل منچسترسیتی دارد و باید شکست ۱-۲ خانگی دیدار رفت را جبران کند. امیل بوتراگوئنو بعد از برگزاری قرعه کشی ادامه رقابت های لیگ قهرمانان ابراز امیدواری کرد رئال مادرید قادر به جبران شکست برابر سیتی و سفر به پرتغال برای برگزاری مراحل بعدی لیگ قهرمانان باشد.

امیل بوتراگوئنو گفت: "ما باید با شرایط سازگار شویم. یوفا این قالب را انتخاب کرده و کاری که ما اول از همه باید انجام دهیم حذف منچسترسیتی است. امیدواریم بتوانیم برای حضور در بازی های مرحله یک چهارم نهایی به پرتغال سفر کنیم، آنهم در شرایطی که هنوز به صورت قطعی نمی دانیم حریف مرحله بعد ما چه تیمی خواهد بود.

همه چیز در حال حاضر در حد یک فرضیه است. ما باید با واقعیت ها زندگی کنیم و واقعیت ما بازی امشب مقابل آلاوز است و در ادامه باید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی بازی کنیم. تا پایان فصل چهار فینال در رقابت های لالیگا برای ما وجود دارد و باید تلاش کنیم در همین مسیر به کارمان ادامه دهیم. در حال حاضر ما علاوه بر در اختیار داشتن بازیکنانی با استعداد فردی بالا، شاهد یک تیم محکم، قانع کننده و متعهد هستیم."

بیشتر بخوانید:

تگ ها


فوتبال جهان بوتراگوئنو رئال مادرید فوتبال