هدف بزرگ نقل‌وانتقالاتی رئال مادرید تغییر کرد!

باشگاه رئال مادرید با توجه به تغییرات و اتفاقات روزهای پایانی فصل نقل‌وانتقالات، هدف خود را دستخوش تغییر و تحول کرده است....

به گزارش مدال؛ از مدت‌ها پیش از «پل پوگبا» به عنوان هدف اصلی سفیدپوشان مادریدی در تابستان نام برده میشد اما حالا ستاره فرانسوی در دورترین فاصله ممکن از «سانتیاگو برنابئو» قرار دارد و به همین دلیل «فلورنتینو پرس» تصمیم گرفته که هدف اصلی کهکشانی‌ها را از پوگبا به «نیمار جونیور» تغییر دهد.

در همین رابطه «ESPN» مدعی شد که مسئولان رئال مادرید در صورت ناکامی در جذب پوگبا، به سرعت برای به خدمت گرفتن ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن دست بکار خواهند شد. این در حالی‌ست که PSG پس از درخواست جدایی نیمار به دنبال فروش اوست و ترجیح می‌دهد ستاره برزیلی را به رئال مادرید واگذار کند! باشگاه فرانسوی فروش دائمی مهاجم برزیلی خود را به فروش قرضی با بند خرید دائم ترجیح می‌دهد اما هنوز رئال مادرید پیشنهادی برای نیمار ارائه نکرده است.

با توجه به رابطه خوب پرس و «ناصر الخلیفی»، مدیر اسپانیایی می‌خواهد یکبار دیگر برای جذب بازیکنی که در سال 2013 در خرید او قافیه را به بارسلونا واگذار کرد، اقدام کند.

بیشتر بخوانید:

ضربه مرگبار PSG به بارسا؛ نیمار به رئال مادرید می‌رود!

تگ ها


نیمار رئال پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات پل_پوگبا پوگبا رئال نیمار پل پوگبا منچستر یونایتد پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر لالیگا فوتبال