هدف تیم والیبال بانوان سایپا قهرمانی در لیگ برتر است

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا گفت: مانند سال گذشته هدفمان قهرمانی در رقابت‌ها است اما امسال کرونا همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است....

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان پنجم مهرماه برگزار خواهد شد. تیم والیبال سایپا با هدایت مریم هاشمی در فصل جدید مسابقات شرکت خواهد کرد و تمرینات خود را آغاز کرده‌اند.

مریم هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط و وضعیت تیم والیبال بانوان سایپا گفت: کرونا جریان طبیعی را به تعویق انداخت. پنجم مهرماه مراسم قرعه‌کشی برگزار خواهد شد. خوشبختانه تیم ما شرایط مناسبی دارد. بر اساس برنامه فدراسیون، هر تیمی تنها مجاز به جذب هفت ملی‌پوش بود. ما نیز بازیکنان مد نظر خود را به خدمت گرفتیم.

سرمربی نارنجی‌پوشان ادامه داد: هدف تیم سایپا همچون فصل گذشته قهرمانی است و تمرینات را با این هدف آغاز کرده‌ایم، به هر حال کرونا همه چیز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و قهرمانی ما نیز بستگی به شرایط و برنامه مسابقات دارد.

وی افزود: نسبت به سال گذشته تست کرونا اضافه شده است و احتمالاً در شروع رقابت‌ها نیز باید این تست‌ها داده شود. امیدوارم این اتفاق رخ دهد چرا که حضور بازیکنان، کادر فنی، داوران و ... مستلزم سلامت آنها است.

هاشمی در پایان گفت: منتظر خبر فدراسیون هستیم. در بخش مردان رقابت‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود. امیدوارم در زنان نیز چنین شرایطی وجود داشته باشد.

تگ ها


مریم هاشمی تیم والیبال سایپا والیبال بانوان ویروس کرونا