هدف زمستانی پاری سن ژرمن

گفته می شود پاری سن ژرمن در حال برنامه ریزی برای خرید یک هافبک کار آزموده در نقل و انتقالات زمستانی است ......

گفته می شود پاری سن ژرمن در حال برنامه ریزی برای خرید یک هافبک کار آزموده در نقل و انتقالات زمستانی است. اکیپ می گوید یولیان وایگل، هدف شماره یک پاریسی هاست.

به گزارش mundodeportivo به نقل از اکیپ، هزینه های سرسام آور تابستانی پی اس جی باعث نشده تا این تیم خودش را از بازار نقل و انتقالات زمستانی خارج کند. کاملا برعکس. پاریسی ها قصد دارند برای تقویت خط هافبکشان بازیکنی کار آزموده و ثابت شده را به خدمت بگیرند. پس از اینکه در تابستان اسامی بازیکنانی چون ژان میشل سری،دنیلو پریرا و فابینیو مطرح شد، حالا نام آسیر ایارامندی و یولیان وایگل به گوش می رسد.

سه گزینه نخست، ماموریت هایی تقریبا غیرممکن به شمار می روند. هم به این دلیل که باشگاه های طرف مذاکره، نیازی به پول ندارند و تمایلی هم ندارند تا یکی از ستارگانشان را در میانه فصل از دست بدهند. ضمن اینکه جذب هر یک از این بازیکنان نیز بیش از 40 میلیون یورو هزینه در بر خواهد داشت. به همین دلیل هم آنترو هنریکه، مدیرورزشی پی اس جی به سراغ آلترناتیوها رفته است. گفته می شود اونای امری پیشنهاد جذب آسیر ایارامندی را داده که با مخالفت هنریکه مواجه شده است. این مدیر پرتغالی ترجیح می دهد روی وایگل قمار کند. هافبک آلمانی گرچه سن بالایی ندارد اما از جمله بهترین های اروپا محسوب می شود.

البته نباید احتمال جذب وندل از فلومیننزه را نیز از یاد برد. هافبک برزیلی 19 ساله ای که چند ماهی می شود که مدنظر پاریسی هاست اما مشکل اینجاست که سبک بازی او بیشتر شبیه به لو سلسو است. گرچه پاری سن ژرمن وندل را پروژه ای برای آینده تیم در نظر دارد. 

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن فوتبال