هدف ما از اول این بود که به ومبلی برگردیم

سیمون کیائر، کاپیتان تیم ملی دانمارک، از صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی یورو ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دانمارک امشب و در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو شروع خوبی برابر جمهوری چک داشت و در همان نیمه اول دو بار دروازه حریف خود را باز کرد. اما در آغاز نیمه دوم کار برای آنها دشوار شد و پاتریک شیک یکی از گل‌های خورده را جبران کرد؛ با این حال دفاع کم نقص دانمارک در ادامه مسابقه باعث شد که آنها پیروزی را حفظ کرده و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

سیمون کیائر، کاپیتان تیم ملی دانمارک بعد از صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های یورو گفت: " ما در این مسابقات یک هدف داشتیم و آن این بود که به ومبلی برگردیم. اگر بگویم که ما تنها به حضور در نیمه‌نهایی راضی هستیم دروغ است. ما باید شرایط خود را بهبود ببخشیم و سپس چهار روز دیگر یک مسابقه دشوار پیش روی ما خواهد بود."

همچنین توماس دلینی، ستاره تیم ملی دانمارک در مسابقه امشب و بهترین بازیکن زمین نیز در پایان بازی گفت: "فوق العاده است. البته مسابقه آنطور که انتظارش را داشتیم و برای مان پیش نرفت اما در عین حال مقاومت و ایستادگی خوبی از خود نشان دادیم. اینکه مسابقه چگونه پیش رفت اهمیتی ندارد و از خاطر می‌رود، مهم این است که ما توانستیم از این مرحله عبور کنیم."

تگ ها


تیم ملی دانمارک سیمون کائر یورو ۲۰۲۰