هدف نخست منچستریونایتد در نقل‌وانتقالات زمستانی لو رفت

مسئولان باشگاه منچستریونایتد قصد دارند در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی یک ستاره بزرگ و صاحب نام را به اولدترافورد منتقل کنند و به نظر می‌رسد آن ستاره، پائولو دیبالا باشد....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه منچستریونایتد در تابستان به دنبال معاوضه «روملو لوکاکو» با «پائولو دیبالا» بودند و علیرغم موافقت مسئولان باشگاه یوونتوس، شیاطین‌سرخ در نهایت به توافق شخصی با ستاره آرژانتینی نرسیدند و به این ترتیب در نهایت لوکاکو راهی اینتر شد و یونایتد هم نتوانست مهاجم دیگری را جذب کند.

حال «توتواسپورت» به نقل از منابع نزدیک به منچستریونایتد از علاقه مجدد شیاطین سرخ به «پائولو دیبالا» خبر داد و مدعی شد که باشگاه انگلیسی در زمستان به او پیشنهاد جدیدی ارائه خواهد کرد و ستاره آرژانتینی هدف نخست «اوله‌گونار سولسشر» در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی است.

سران یونایتد در تابستان بر سر دستمزد و حق تصویر با دیبالا به توافق نرسیدند اما حالا با کمبود خلاقیت در خط حمله تیم و جدایی «الکسیس سانچز» و «روملو لوکاکو»، به شکل جدی به جذب مهاجم آرژانتینی می‌اندیشد.

بیشتر بخوانید:

داوید دخیا در آستانه تمدید قرار با منچستریونایتد

تگ ها


پائولو دیبالا دیبالا منچستریونایتد منچستریونایتد شیاطین سرخ یوونتوس بیانکونری بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پائولو دیبالا منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال