هدف پایان سال؛ حمله اینتر به رکورد تاریخی یوونتوس

اینتر در دو دیدار آتی در لیگ ایتالیا به دنبال دستیابی به دو رکورد مهم در تاریخ باشگاه خود خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر می تواند در دو بازی بعدی خود به رکورد ۱۰۰ امتیاز جمع آوری شده و ۱۰۰ گل زده در سری آ در سال ۲۰۲۱ برسد. نراتزوری در نیمه اول این سال و با هدایت آنتونیو کونته موفق به کسب ۵۸ امتیاز از ۲۴ بازی شده و با تکیه بر همین روند فوق العاده، فاصله خود با میلان را جبران کرده و بعد از یک دهه اسکودتو را از آن خود کرد.

حالا اینتر به رهبری سیمونه اینزاگی با کسب ۴۰ امتیاز از ۱۷ مسابقه در لیگ در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد و نراتزوری این شانس را خواهند داشت که با پیروزی مقابل سالرنیتانا در بازی روز جمعه به رکرد ۱۰۱ امتیاز در سال ۲۰۲۱ برسد. البته رکورد سری آ از حیث کسب امتیاز در یک سال متعلق به یوونتوس است.

این تیم در سال ۲۰۱۸ موفق به کسب ۱۰۱ امتیاز شد و اینتر می تواند با پیروزی در دیدار این هفته با این رکورد برابری کند و حتی در کل قادر است قبل از کریسمس با ۴ امتیاز مقابل سالرنیتانا و تورینو، بالاترین رکورد در تاریخ فوتبال ایتالیا را از آن خود کند.

همچنین نراتزوری تاکنون ۹۸ بار در سری آ در سال ۲۰۲۱ موفق به گلزنی شده است. در سال ۱۹۵۰، آنها ۱۰۱ بار توانستند دروازه حریفان را باز کنند و به ثمر رساندن حداقل سه گل در دو دیدار باقی مانده سال جاری بدان معناست که اینتر با بهترین رکورد تاریخ باشگاه خود برابری خواهد کرد. اگر این دو اتفاق رخ دهد، ۲۰۲۱ به سالی فراموش نشدنی در تاریخ باشگاه اینتر تبدیل خواهد شد.

تگ ها


اینتر میلان یوونتوس