هدف گواردیولا بالاتر از لیونل مسی کیست؟

جک گریلیش، ستاره ۲۵ ساله آستون ویلا هدف اول پپ گواردیولا برای تابستان بعدی است....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه ایندپندنت امروز در گزارشی مدعی شد پپ گواردیولا از جک گریلیش، ستاره این فصل آستون ویلا به عنوان بخشی از پروژه بازسازی منچسترسیتی نام برده و او را هدف اصلی خود در تابستان بعدی قرار داده است. جک گریلیش در این فصل یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر بوده و چشم اغلب تیم های بزرگ اروپایی را به خود خیره کرده است.

اگرچه در تابستان قبل لیونل مسی تا آستانه ترک بارسلونا و انتقال به منچسترسیتی نیز پیش رفت، اما این نشریه گزارش داد پپ گواردیولا اولویت اول خود را بالاتر از نام هایی چون هری کین و لیونل مسی، جک گریلیش قرار داده و تحت هر شرایط خواهان انتقال این ستاره خلاق به رختکن منچسترسیتی است.

گواردیولا با کوین دی بروین، هافبک سیتی در مورد گریلیش صحبت کرده است. دی بروین که اخیرا در دیدار بلژیک مقابل انگلیس مقابل گریلیش به میدان رفته بود نیز به تمجید از این بازیکن ۲۵ ساله پرداخته است. البته جذب جک گریلیش کار آسانی نخواهد بود و آستون ویلا قصد دارد برای فروش این محصول آکادمی خود مبلغی بیش از ۱۰۰ میلیون پوند طلب کند. گریلیش که در گذشته قصد انتقال به منچستر یونایتد را داشت، در سپتامبر قرارداد جدیدی با ویلا تابستان ۲۰۲۵ امضا کرد. عملکرد این ستاره جوان در این فصل فوق العاده بوده و گریلیش در هشت بازی در لیگ برتر چهار گل به ثمر رسانده و شش پاس گل داده است.

تگ ها


پپ گواردیولا لیونل مسی تیم ملی انگلیس فوتبال ایران منچستر سیتی بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال