هدیه رئیس جمهور سابق ایران برای کارلوس کی‌روش

دکتر احمدی نژاد از سرمربی تیم ملی تجلیل کرد...
دکتر احمدی نژاد از سرمربی تیم ملی تجلیل کرد

دکتر احمدی‌نژاد صبح امروز (پنجشنبه) در تماس تلفنی با كارلوس كي‌روش سرمربی تيم ملی فوتبال ايران ، از زحمات و خدمات وی در هشت سال گذشته تقدير و تشکر کرد.
به گزارش مدال، رئيس جمهور سابق در این تماس تلفنی از زحمات کادر فنی و سرپرستان تيم ملی فوتبال و تلاش های تحسين برانگيز جوانان شایسته اين تيم قدردانی كرد و گفتند: مردم قدرشناس ایران سعی و تلاش پیوسته و گسترده کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال ايران را أرج می نهند و به اين امر واقفند كه شرایط همیشه آنطور که انتظار دارند، پیش نمی‌رود.
آقای کی‌روش نیز در اين گفت و گو به حمایت‌ها و پشتیبانی‌های رییس دولت دهم از روند رو به رشد تيم ملی فوتبال ايران اشاره كرد و آن را در پیشرفت تیم ملی و موفقیت ‌های سال‌های گذشته بسیار موثر دانست.
وی همچنین خاطرات خوب و خوش خود از سال‌های حضور در ايران و برخوردار بودن از ميهمان نوازی و محبت های مردم بزرگوار كشورمان را ياداور شد و تاكيد كرد كه هميشه قدردان مردم ايران خواهد بود.
خاطر نشان می سازد نماینده دکتر احمدی‌نژاد امروز به رسم يادبود و قدردانی از سرمربی تيم ملی فوتبال ايران ، هديه ای را به آقای كي‌روش تقديم كرد.