هدیه ویژه ۲۲ سالگی؛ بازوبند کاپیتانی استقلال

ممکن است استقلال در دیدار با صنعت نفت با بازوبند کاپیتانی مهدی قایدی وارد زمین شود....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در حالی باید روز دوشنبه در پنجمین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف صنعت نفت برود که محمود فکری با لشکری از بازیکن مصدوم پای به این دیدار می گذارد.


در حالی که امروز شایعاتی پیرامون وریا غفوری مطرح شد، دکتر سیاهپوش پزشک استقلال ضمن تکذیب مصدومیت طولانی مدت کاپیتان آبی ها، اعلام کرد غفوری مصدوم نیست اما به دلیل وجود یک کیست در ناحیه مینیسک با درد مواجه است که با انجام اقدامات درمانی به زودی به میادین باز خواهد گشت با این حال استقلال در بازی با حریف آبادانی بدون غفوری به میدان می رود.


در سوی دیگر، با توجه به عملکرد خوب رشید مظاهری در دو دیدار گذشته، او در بازی روز دوشنبه به میدان خواهد رفت و فرشید اسماعیلی نیز دیگر غایب آبی ها در این بازی خواهد بود.

با این حساب، کاپیتان های استقلال یعنی غفوری، حسینی و اسماعیلی در بازی با صنعت نفت به میدان نخواهند رفت و در این میان از بین مهدی قایدی، داریوش شجاعیان و فرشید باقری که سابقه بیشتری نسبت به سایرین دارند، باید کاپیتان استقلال انتخاب شود.

قطعا دیدن مهدی قایدی با بازوبند کاپیتانی که روز گذشته تولد ۲۲ سالگی اش را جشن گرفت، می تواند جذاب باشد هر چند داریوش شجاعیان نیز همزمان با قایدی لباس استقلال را بر تن کرد اما فرشید باقری یک سال زودتر از این دو به عضویت استقلال درآمد.


به هر حال باید منتظر ماند و دید در صورت حضور این ۳ بازیکن در دیدار مقابل صنعت نفت، کدامیک بازوبند کاپیتانی استقلال را بر بازو خواهد بست. شاید کادرفنی آبی پوشان، به مناسبت تولد ۲۲ سالگی قایدی، یک هدیه ویژه برای او در نظر داشته باشد و آن، بازوبند کاپیتانی استقلال باشد.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی