Banner

هدیه ویژه طارمی برای پرستاران بوشهری

مهدی طارمی شاخه های گل و ۵۰ کارت هدیه را توسط پدرش به پرستاران شاغل در بیمارستان خلیج فارس بوشهر اهداء کرد تا از این طریق گوشه ای از زحمات این پرستاران را جبران کند....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، بعد از شیوع ویروس کرونا در ایران یکی از فوتبالیست هایی که برای کمک به مردم ایران اعلام آمادگی کرد مهدی طارمی بود و او در گام نخست از پدرش خواست به دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برود و ۵۰ کارت هدیه نقدی و شاخه های گل را در اختیار او قرار دهد تا بین پرستارانی که در بیمارستان خلیج فارس بوشهر برای مبارزه با بیماری کرونا تلاش می کنند، توزیع شود. 

مهدی طارمی در این باره به خبر نگارما گفت:« حرکت من یک حرکت کوچک است و تنها بخشی کمی از زحمات پرستاران را جبران خواهد کرد. آنها برای کمک به بیماران کرونایی از جان خود می گذرندو بیش از این شایسته قدردانی هستند. امیدوارم بلا از همه مردم ایران دور باشد و تنها خواهش من از همه مردم ایران در خانه ماندن و رعایت مسایل بهداشتی است.»

گفتنی است از آنجایی که مهدی طارمی برای کمک به بیماران کرونایی در بوشهر از خیرین هم دعوت کرده به نظر می رسد در روزهای آتی شاهد اقدامات جدیدی از او برای مبارزه با بیماری کرونا باشیم.

بیشتر بخوانید:

مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به تعویق افتاد

تگ ها


ریوآوه مهدی طارمی طارمی کرونا فوتبال ایران مهدی طارمی فوتبال