هدیه ویژه منچستریونایتد برای استقبال از خانواده رونالدو

باشگاه منچستریونایتد هدیه ویژه‌ای را برای استقبال از ورود خانواده کریستیانو رونالدو، خرید جدیدش، به شهر منچستر تدارک دید....

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ روز جمعه رسما خبر بازگشت کریستیانو رونالدو به این باشگاه را منتشر کردند و ستاره پرتغالی در آخرین روز نقل و انتقالات با امضای قراردادی از یوونتوس جدا شده و به این باشگاه ملحق شد. رونالدو پیش از این در سال ۲۰۰۳ از اسپورتینگ لیسبون به خدمت گرفته شد و نامش را بر سر زبان‌ها انداخت تا در سال ۲۰۰۹ به رئال مادرید ملحق شود.

برنده پنج توپ طلا قربان بود پس از پایان وقفه دیدارهای ملی به انگلیس بیاید اما درآوردن پیراهن پس از شکستن رکورد گل‌های ملی باعث شد که کارت زردی دریافت کرده و از بازی بعدی پرتغال محروم شود. رونالدو به همین دلیل زودتر از زمان مورد انتظار به منچستر رفت و خانواده‌اش نیز به محض ورود با هدیه‌ای از جانب باشگاه جدید روبرو شدند.

جورجینا رودریگز، نامزد رونالدو، عکس‌هایی از این سفر در صفحه اینستاگرامش به نمایش گذاشت، در حالی که به همراه چهار فرزند در مسیر منچستر قرار داشت. این دو نفر از سال ۲۰۱۶ با یکدیگر نامزد هستند و او در طول سه سال حضور این بازیکن با او به تورین رفت و حالا برای زندگی در انگلیس نیز هیجان زده به نظر می‌رسد. هرچند رونالدو همیشه منچستر را خانه خود نامیده اما این تجربه جدیدی برای جورجینا به حساب می‌آید. هدیه ویژه منچستریونایتد برای خانواده رونالدو بسته‌های ویژه شکلات بود که قرار است کام این خانواده را در بدو ورود به انگلیس شیرین کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال