هراس مدافع PSG از رویارویی با کاوانی

مارکینیوش، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن تقابل با ادینسون کاوانی را دشوار توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کاوانی بعد از سپری کردن هشت فصل فوق العاده در پاری سن ژرمن و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، در تابستان از این تیم جدا شده و راهی منچستریونایتد شد. این دو تیم به زودی در مرحله برگشت دور گروهی لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر می روند و مارکینیوش در مورد دشواری های بازی کردن مقابل کاوانی صحبت کرده است.

مارکینیوش گفت: "برای من بازی کردن در کنار ادینسون کاوانی بسیار خوب و خوشایند بود، زیرا از نظر من او مهاجم بزرگی محسوب می شود. در تقابل های رودررو باید بسیار مراقب کاوانی بوده و سعی کنید او را به بهترین شکل ممکن از جریان بازی خارج کنید.

من واقعا دوست دارم با مهاجمان بزرگی روبرو شوم تا اینگونه بتوانم سطح بازی خود را بالا برده و به بهترین شکل ممکن تمرین کنم. این همان چیزی است که باعث پیشرفت و رشد روزمره شما می شود. کاوانی مهاجمی فرصت طلب و تاثیرگذار بوده که حضورش باعث منفعت هر تیمی می شود. ما می دانیم که او برای تیمش چقدر مهم بوده، کاوانی  در همه جای زمین حضور یافته و هم در حمله و هم در امور دفاعی شرکت می کند. در مقابل کاوانی باید ۱۰۰ درصد تمرکز داشته باشیم، زیرا او با بهره گیری از کوچکترین اشتباهی می تواند یک گل به ثمر برساند."

تگ ها


مارکینیوس ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن