Banner

ترس از کرونا رونالدو را خانه‌نشین کرد

بعد از اعلام مثبت بودن تست کرونای دانیله روگانی، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در شهر زادگاهش مادیرای پرتغال خواهد ماند و فعلا به تورین برنخواهد گشت....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، باشگاه یوونتوس اعلام کرد که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی این تیم فعلا در شهر زادگاهش، شهر مادیرا در پرتغال خواهد ماند و به تورین برنخواهد گشت. باشگاه یوونتوس بعد از برگزاری جلسه تمرین بازیکنان یوونتوس در روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد:" کریستیانو رونالدو امروز با یوونتوس تمرین نکرد. او در شهر مادیرا خواهد ماند و منتظر خبرهای بعدی درباره شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا خواهد ماند".

این خبر بعد از آن منتشر شد که باشگاه یوونتوس اعلام کرد نتیجه تست کرونای دانیله روگانی بازیکن این تیم مثبت بوده است.

رونالدو روز دوشنبه این هفته برای دیدار با مادرش شهر تورین را ترک کرده و راهی مادیرا، زادگاهش در پرتغال شده بود. مادر کریستیانو در اوایل ماه جاری میلادی دچار سکته مغزی شده بود. رونالدو بعد از حضور در دیدار یوونتوس با اینتر که روز یکشنبه پشت درهای بسته انجام شد به مادیرا سفر کرد.

باشگاه یوونتوس به رونالدو اجازه داده بود به مادیرا سفر کرده و به مدت سه روز در این  شهر بماند. ولی حالا با توجه به شرایط اعلام شده برای روگانی به نظر می‌رسد کریستیانو به این زودی‌ها به تورین برنخواهد گشت.

توتواسپورت مدعی شد با اینکه در حال حاضر کلیه سفرهای خارجی از مبدا ایتالیا یا به مقصد ایتالیا از طرف دولت این کشور ممنوع شده است ولی کریستیانو رونالدو پیش از این از دولت ایتالیا اجازه‌ای مخصوص دریافت کرده بود تا با هواپیمای جت شخصی خود از مادیرا به تورین پرواز کند. قرار بود رونالدو روز پنج‌شنبه امروز در تمرین یووه شرکت کند ولی با توجه به قرنطینه بازیکنان یوونتوس به دلیل کرونای روگانی حالا تصمیم گرفته شده که رونالدو فعلا در مادیرا باقی بماند.

بیشتر بخوانید:

ابراز تاسف دروازه‌بان لیورپول از اشتباه فاحش (عکس)

تگ ها


کریستیانو رونالدو رونالدو یوونتوس کرونا کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال