هراس PSG؛ لیونل مسی طاقت دوری از رونالدو را ندارد!

لیونل مسی به دنبال شکستن طلسمی عجیب بعد از حدود چهار سال مقابل رئال مادرید است....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در طول دوران درخشان حضور در بارسلونا در مجموع ۴۵ بار مقابل رئال مادرید قرار گرفته و در به ثمر رسیدن ۴۰ گل مقابل این تیم نقش آفرینی کرد. ستاره آرژانتینی و ۳۴ ساله با زدن ۲۶ گل بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیکو بوده و خاطرات تلخ فراوانی را در نزدیک به دو دهه برای رئال مادرید رقم زده است.

اما یک نکته عجیب در کارنامه لیونل مسی، توقف یکباره و غیرمنتظره درخشش او در مقابل رئال مادرید و به پایان رسیدن روند گلزنی های متوالی این بازیکن بود. در واقع درتابستان سال ۲۰۱۸ بود که کریستیانو رونالدو بعد از ۹ سال تصمیم به ترک پایتخت اسپانیا و انتقال به یوونتوس گرفت و دقیقا از همان مقطع چشمه گلزنی های لیونل مسی در مقابل رئال مادرید نیز خشک شد.

ستاره آرژانتینی در طول سه فصل بعدی هشت بار در مقابل تیم پایتخت نشین به میدان رفته و حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشد. در واقع آخرین بار و در جریان تساوی ۲-۲ رئال مادرید در مقابل بارسلونا در تاریخ شش می سال ۲۰۱۸ بود که لیونل مسی دروازه  حریف دیرینه را باز کرد و اتفاقا در آن دیدار کریستیانو رونالدو نیز موفق به گلزنی شد، اما آن دیدار آخرین باری بود که شاهد جشن شادی بهترین گلزن تاریخ بارسا در مقابل رئال مادرید بودیم.

حالا و بعد از حدود چهار سال احتمالا یک بار دیگر شاهد تقابل لیونل مسی با یکی از محبوب ترین تیم های دوران ورزشی این بازیکن، اما این بار با لباس پاری سن ژرمن خواهیم بود. لیونل مسی به دنبال باطل کردن این طلسم عجیب برابر رئال مادرید و باز کردن دروازه این تیم در ترکیب تیم جدیدش خواهد بود.

تگ ها


لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال