هرتابرلین 2 - 3 بایرن مونیخ؛ صعود دشوار باواریایی‌ها در برلین +ویدیو

بایرن به سختی از سد هرتابرلین گذشت...

دو تیم بایرن مونیخ و هرتابرلین در جام حذفی آلمان به مصاف یکدیگر رفتند و بایرن مونیخ به سختی توانست در جدالی 120 دقیقه‌ای از سد هرتابرلین عبور کند.

به گزارش مدال، دو تیم هرتابرلین و بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیا استادیوم به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار و در نهایت بهت مدافعان بایرن این هرتا بود که توانست در دقیقۀ 3 توسط میتلستاد به گل اول خود دست یابد. اما بلافاصله این بایرن بود که به شرایط بازی برگشت و توسط گنابری در دقیقۀ 7 گل تساوی را به ثمر رساند و دیدار با همین نتیجه در نیمۀ اول پایان یافت.

با شروع نیمۀ دوم این‌بار نوبت بایرنی‌ها بود که گل زودهنگامی را به ثمر برسانند و توانستند در دقیقۀ 49 توسط گنابری به گل پیروزی‌بخش دست یابند اما بالعکس نیمۀ اول هرتابرلین واکنش نشان داد و گل تساوی را توسط سلکه در دقیقۀ 67 به ثمر رسانید تا دیدار دو تیم در نود دقیقه به تساوی 2 - 2 برسد و به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت‌های اضافه و در دقیقۀ 98 ستارۀ فرانسوی باواریایی‌ها گل سوم و پیروزی‌بخش این تیم را به ثمر رساند تا کینگزلی کمان نقش نجات‌دهنده را برای کواچ بازی کند. در نهایت و با پایان 120 دقیقه بازی بایرن توانست با نتیجۀ 3 بر 2 به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی آلمان صعود کند.