هررا: اختلاف نظر، باعث عدم تمدید قراردادم با یونایتد شد

ستاره اسپانیایی خود را آماده ترک اولدترافورد می‌کند...

ستاره اسپانیایی خود را آماده ترک اولدترافورد می‌کند

آندر هررا از دلایل عدم تمدید قراردادش گفته است.

به گزارش مدال، این روزها شایعات زیادی در مورد احتمال جدایی آندر هررا از منچستریونایتد منتشر می شود. این هافبک اسپانیایی در اظهارنظری گفت او و باشگاه هم عقیده نیستند و این صحبت ها، به شایعات دامن زد.

به گزارش ESPN، هررای 29ساله در تابستان پیش رو بازیکن آزاد خواهد بود و باشگاه هایی چون پاری سن ژرمن، آرسنال، بارسلونا، یوونتوس و اینتر شرایط او را زیر نظر دارند. او قبل از بازی تیمش برابر بارسلونا در مصاحبه با Diario ABC اظهار داشت:

"چیزی که من می خواهم این است که بارسلونا را شکست دهیم و به فوتبال فکر کنم. درست است که تنها دو ماه از قرارداد من با منچستریونایتد باقی مانده است و در حال حاضر باشگاه و من، هم عقیده نیستیم و به همین خاطر خبری از تمدید قرارداد نیست. وظیفه من این است که همچنان گوش به فرمان منچستریونایتد باشم و من به بازی برای تیم ادامه خواهم داد. به همین خاطر از خودم مواظبت می کنم. حس خوبی دارم و می خواهم تا وقتی که بدنم اجازه می دهد به فوتبال ادامه دهم. روزی که بازنشسته شوم حسرت این روزها را خواهم خورد. من پیشنهادات منچستریونایتد و سایر باشگاه ها را بررسی خواهم کرد. هیچ در بسته ای وجود ندارد."

گفته می شود باشگاه رئال مادرید به دنبال جذب پل پوگباست. هررا در این مورد گفت:

"پوگبا می تواند رئال و هر تیم دیگری را در جهان تقویت کند اما امیدوارم او در یونایتد بماند. او هافبکی با کیفیت است که ویژگی های زیادی دارد؛ قدرت سرزنی خوبی دارد؛ با هر دو پا می تواند شوت بزند؛ سریع و قدرتمند است و در فاز دفاعی هم به تیم کمک می کند؛ می تواند از بازیکن روبرویش عبور کند، پاس گل بدهد یا گلزنی کند."