هررا: لینگارد تلاش می کند تا بازیکن بهتری شود

پیروزی 2-0 شب گذشته منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس وبرابر دربی کانتی، خشنودی آندر هررا یار شماره 21 این تیم را در برداشته است ......

پیروزی 2-0 شب گذشته منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس و برابر دربی کانتی، خشنودی آندر هررا یار شماره 21 این تیم را در برداشته است.

به گزارش سایت گل، هررا در مصاحبه خود ابتدا در مورد فرم عالی جسی لینگارد در فصل جاری که تا کنون 11 گل زده است، گفت:

گلی شگفت آور زد. باورکردنی نبود. پیش از این هم گفته ام که او هرگز تسلیم نمی شود. تحرک خوبی دارد و با هر دو پایش خوب شوتزنی می کند و وقتی تلاش کنید و درباره خودتان خوشبین باشید، دیر یا زود نتیجه خواهید گرفت و نتیجه برای او گل فوق العاده دیگری بود. حرکات او نیز مهم هستند؛ او همچنین خیلی سریع است و کسی نمی تواند او را لمس کند. جسی می خواهد پیشرفت کند و به بازیکن بهتری تبدیل شود و شما می توانید این را در تک تک جلسه های تمرینی ببینید. او در بازی ها نیز این امر را نشان می دهد. او روی فرم فوق العاده ای است و می تواند بهتر هم شود.

او همچنین در مورد درخشش روملو لوکاکو در لباس شیاطین سرخ افزود: 

روملو خیلی خوب بازی کرد. او به خوبی توپ را بالا نگه داشت و در نیمه دوم هدفی را برای ما فراهم کرد. گل دوم که او زد خارق العاده بود و البته پاس آنتونی (مارسیال) هم خیلی خوب بود. ولی تنها نمی شود دو-سه نام برد چرا که تمام تیم شگفت انگیز بازی کرد. منی که داخل زمین بودم، حس خیلی خوبی داشتم. ما توپ را داشتیم، آن را جا به جا کردیم، توپ گرفتیم، چرخیدیم، شوت زدیم و سانتر کردیم. فکر می کنم تقریبا همه کارها را به خوبی انجام دادیم؛ اگرچه همواره جا برای بهتر شدن هست. 

هررا در پایان این گونه سخنانش را جمع بندی کرد: 

به نظرم، یکی از بهترین بازی های فصل مان را انجام دادیم؛ به خوبی بازی را در کنترل داشتیم، خوب بازی کردیم و توپ را به خوبی به گردش در آوردیم. همه در زمین حس خوبی داشتند و به خوبی در بازی مشارکت کردند. به همین دلیل بود که پس از گذشت 80 دقیقه نمی توانستم باور کنم که ما از حریف جلو نیستیم. در ادامه فوتبال در قبال ما منصف بود و توانستیم دو گل بزنیم ولی در اصل می شد شش یا هفت گل به ثمر برسانیم.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال