هررا؛ مهمترین مسئله برد تیم است

علیرغم این که منچستریونایتد نسبت به فصول قبل، در این فصل شروع خوبی در لیگ جزیره داشته و در تمامی بازی های خانگی خود هم پیروز بوده ولی آن ها هشت امتیاز از منچسترسیتی در صدر جدول عقب هستند و بر همین اساس، هررا اعتقاد دارد یونایتد حق اشتباه ندارد: در خانه باید پیروز شویم، حق اشتباه و امتیاز از دست دادن را در الدترافورد نداریم ......

 علیرغم این که منچستریونایتد نسبت به فصول قبل، در این فصل شروع خوبی در لیگ جزیره داشته و در تمامی بازی های خانگی خود هم پیروز بوده ولی آن ها هشت امتیاز از منچسترسیتی در صدر جدول عقب هستند و بر همین اساس، هررا اعتقاد دارد یونایتد حق اشتباه ندارد:
در خانه باید پیروز شویم، حق اشتباه و امتیاز از دست دادن را در الدترافورد نداریم. اگر می خواهیم به جام برسیم باید هر بازی در الدترافورد همچون یک فینال برای ما باشد. باید تمام بازی های خانگی را پیروز شویم. البته که تلاش می کنیم خوب هم بازی کنیم ولی مهمترین مسئله برد تیم است. می خواهیم در هر بازی پیروز شویم. باید این طور فکر کنیم که؛ ما منچستریونایتد هستیم و باید برای تمام جام های ممکن بجنگیم. فعلاً در شرایط خوبی در لیگ قرار داریم و در کورس قهرمانی هستیم. منچسترسیتی شروع خیلی خوبی داشته ولی می توانیم به آن ها برسیم.
خوشحالم که سه بازیکن مهم به ترکیب تیم برگشتند، حضور این سه نفر در خط دفاع، هافبک و حمله، به تیم قوای بیشتری می دهد. زلاتان ۳۶ سال دارد ولی هنوز هم اشتیاق و هیجان کسب جام دارد. دوست دارم کنار چنین بازیکنانی بازی کنم، کنار بهترین ها. پل پوگبا هم یکی از بهترین ها محسوب می شود.

تگ ها


اخبار روز آندر هررا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال