هروویه میلیچ؛ مدافعی که مصدومیت حریفش نمی‌شود

با نیم‌نگاهی به وضعیت هروویه میلیچ مدافع چپ جدید استقلال در سال‌های گذشته می‌توان فهمید که او از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است....

به گزارش مدال، وضعیت بدنی بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران چه در زمان حال و چه در گذشته برای هواداران تیم‌ها می‌تواند نکته مهم و حائر اهمیتی باشد. اکثر بازیکنانی که وارد لیگ ایران می‌شوند یا از آمادگی بدنی چندان مطلوبی برخوردار نیستند و یا اینکه مصدومیت‌های طولانی را در دوره ورزشی خود پشت سر گذاشته‌اند. هروویه میلیچ مدافع جدید آبی‌پوشان که به تازگی و با نظر استراماچونی جذب شده است، جز معدود بازیکنانی است که مصدومیت چندان مهمی را در طول دوران ورزشی خود تجربه نکرده است. آمار مصدومیت های میلیچ در چند فصل گذشته و در لیگ‌های مختلف نشان می‌دهد که این بازیکن کروات فقط یک مورد مصدومیت در زمان حضور در فیورنتینا و مربوط به مصدومیت ۳ روزه به خاطر شکستگی بینی داشته است.
در واقع این آمار آمادگی بالای بدنی این بازیکن را ثابت می‌کند. تنها دغدغه استراماچونی برای میدان دادن به میلیچ قطعا هماهنگی با سایر بازیکنان تیم خواهد بود و این مربی ایتالیایی از لحاظ شرایط بدنی مدافع جدید خیالش راحت است. 

بیشتر بخوانید:
میلیچ رسما استقلالی شد

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال