هری مگوایر: انگیزه انگلیس بازگشت به ومبلی است

هری مگوایر مدعی شد یک عملکرد ضعیف خیلی زود باعث حذف تیم ملی انگلیس از رقابت های یورو ۲۰۲۰ خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس سه شنبه شب دست به کار بزرگی زده و با برتری ۰-۲ مقابل آلمان مدعی موفق به صعود به جمع هشت تیم برتر یورو ۲۰۲۰ شد. سه شیرها فردا شب در مرحله یک چهارم به مصاف تیم ملی اوکراین می روند و هری مگوایر در آستانه این دیدار تاکید کرد انگلیس هنوز موفق به کسب دستاورد خاصی نشده است.

هری مگوایر گفت: "ما شب خوبی را برابر آلمان سپری کردیم، اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است. برتری برابر آلمان یک پیروزی بزرگ برای ما بوده و به تیم اعتماد به نفس داد، اما ما هنوز کارهای زیادی پیش رو داریم. ما کاملا روی بازی با اوکراین متمرکز شده ایم. می دانیم که اگر در این مسابقات عملکرد درخشانی نداشته باشید خیلی زود حذف خواهید شد. بنابراین باید از نظر ذهنی متمرکز بوده و آماده باشیم.

سیستم تیم ملی اوکراین اصولی بوده و آنها به دنبال بازی سازی در زمین هستند. با در اختیار داشتن بازیکنی مانند آندری یارمولنکو که در وستهام بازی می کند، آنها از نظر هجومی تیمی خطرناک بوده و یک گروه باکیفیت و با ساختار خوب هستند.

بازی کردن در رم بسیار آرام تر از خانه خواهد بود. هواداران در ومبلی فوق العاده بوده و فضایی درخشان در مقابل آلمان رقم زده بودند. اما بازی در رم به ما انگیزه بزرگی برای برنده شدن در مسابقه فوتبال و بازگشت به ومبلی برای بازی در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی اروپا می دهد."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ هری مگوایر