هری مگوایر رهبر خوبی نیست و باید از یونایتد برود

پل پارکر، ستاره سابق منچستریونایتد، معتقد است که هری مگوایر، کاپیتان یونایتد، رهبر خوبی نیست، داوید دخیا را در موقعیت سختی قرار داده و سولسشر باید به فکر جایگزینی برای او باشد....

به گزارش "ورزش سه"، پل پارکر معتقد است که اوله گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ، باید در تابستان برای هری مگوایر جانشین پیدا کند.

مگوایر در تابستان سال ۲۰۱۹ تبدیل به گران قیمت ترین مدافع جهان شد و از آن زمان تا کنون زیر ذره بین رسانه ها قرار داشته است.

مدافع گران قیمت منچستریونایتد از زمانی که از لستر به اولدترافورد آمد در ترکیب شیاطین سرخ جایگاهی ثابت داشته است. او همچنینی از ژانویه سال ۲۰۲۰ و اندکی قبل از اینکه اشلی یانگ از منچستریونایتد برود، بازوبند کاپیتانی یونایتد را نیز بر بازو بست. با این وجود هنوز هستند کسانی که به او اعتماد ندارند...

پل پارکر می گوید که هری مگوایر یک لیدر و رهبر نیست و  از سولسشر خواسته تا دو مدافع میانی جدید را در تابستان به یونایتد بیاورد و جایگزین مگوایر بکند.

او مگوایر را به این متهم کرده که داوید دخیا، هم تیمی خود را، با اشتباهاتی که در شکست اخیر این تیم برابر شفیلد از او سر زده، در موقعیت بدی قرار داده است.

پارکر گفت: "به رغم هر موقعیتی که منچستریونایتد در لیگ برتر داشته باشد، آنها همچنان نیاز دارند تا در پنجره تابستانی خود را تقویت کنند.

در مورد مدافعان وسط، مردم مدام می گویند که باید یک بازیکن برای بازی در کنار هری مگوایر به منچستریونایتد اضافه شود، اما من نظرم این است که باید دو مدافع وسط بیاورند، چرا بازیکنی نباشد که بیاید و در کنار ویکتور لیندلوف بازی کند؟

هری مگوایر یک لیدر و رهبر نیست، او برای خودش بازی می کند، خیلی عقب تر از چیزی که برای  تیم ایده آل باشد بازی می کند، فقط برای اینکه دریبل زده باشد دریبل می زند و خودش را با سر توی بن بست می اندازد.

گلی که برابر شفیلد یونایتد دریافت کردند دخیا را در موقعیت وحشتناکی قرار دارد و او به شکل بسیار بدی توپ را دفع کرد و مردم بعدا دروازه بان را سرزنش کردند.

بعضی وقت ها باید شما به چند صحنه قبل نگاه کنید تا ببینید چه اشتباهاتی رخ داده است.

من همیشه و از روز اولی که منچستریونایتد با او قرارداد بست، راجع به مگوایر تردید داشتم. آنها ۹۶ میلیون یورو پرداخت کردند و  مدافعی که ۹۶ میلیون یورو بیارزد گیرشان نیامد. معامله خوبی برای لستر بود."

تگ ها


داوید دخیا هری مگوایر منچستر یونایتد