هری مگوایر گران‌ترین مدافع جهان می‌شود؟

هری مگوایر مدافع ملی‌پوش لستر با پیوستن به منچستریونایتد گران‌ترین مدافع جهان خواهد شد...

لسترسیتی برای فروش هری مگوایر 80 میلیون یورو می‌خواهد.

به گزارش مدال، به نقل از سان، هری مگوایر دیگر چیزی تا پیوستن به منچستریونایتد فاصله ندارد و قرمزها در راه جذب او بر منچسترسیتی پیروز شدند.

مگوایر که مورد توجه هر دو باشگاه مطرح شهر منچستر قرار داشت، در نهایت راهی یونایتد خواهد شد. لستر پیشنهاد 70 میلیون پوندی این دو تیم را رد کرده بود ولی یونایتد حاضر شده است تا 80 میلیون پوند برای مگوایر پرداخت کند که 60 میلیون پوند ثابت است و 20 میلیون نیز بر اساس بندهای متغیر.

مگوایر فردا به منچستر پرواز خواهد کرد تا در تست های پزشکی حاضر شود. به این ترتیب او بالاتر از ویرجیل فن دایک که 18 ماه پیش با 75 میلیون پوند راهی لیورپول شد، گران‌ترین مدافع دنیا خواهد شد. لستر نیز به جای مگوایر لوئیس دانک از برایتون را با 45 میلیون پوند جذب خواهد کرد.

مگوایر فصل گذشته نیز مورد توجه یونایتد قرار داشت و مورینیو تلاش زیادی کرد تا این بازیکن ملی‌پوش را جذب کند اما او قراردادش با لستر را تمدید کرد. یک سال بعد او در آستانه پیوستن به جمع شیاطین سرخ قرار دارد. او دو سال پیش با انتقالی 17 میلیون پوندی به لستر پیوسته بود.

اخبار مرتبط:

فلینی: به‌خاطر مورینیو در منچستر ماندم

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان گران‌ترین مدافع جهان نشریه سان هری مگوایر منچستر یونایتد لستر سیتی لیگ برتر فوتبال