هری کین: این بهترین پنالتی من نبود

هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس تاکید کرد کار این تیم در فینال برابر ایتالیا دشوار خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین بعد از ناکامی در مرحله گروهی حالا در مراحل حذفی تبدیل به ستاره تیم ملی انگلیس شده و امشب نیز موفق به زدن صعودبخش تیمش به فینال یورو شد. هری کین که عنوان بهترین بازیکن میدان را نیز به خود اختصاص داد، این مقطع را یکی از بهترین لحظات دوران ورزشی خود توصیف کرد.

هری کین گفت: "به موفقیت فوق العاده ای دست یافتیم. بازی خیلی سختی بود و باید دانمارک را نیز ستایش کنم. وقتی نیاز بود در حملات خوب ظاهر شده و به دریافت گل واکنش بسیار خوبی نشان دادیم. حالا در خانه و در دیدار فینال به میدان می رویم و احساس فوق العاده ای داریم.

ما می دانیم که بازی بسیار سختی برابر ایتالیا در فینال خواهد داشت. ما تاکنون یک تورنمنت فوق العاده داشتیم، یک بازی دیگر برای بازگشت فوتبال به خانه پیش رو داریم و نمی توانیم برای مسابقه فینال صبر کنیم. . این یکی از افتخارآمیزترین لحظات زندگی من است، اما نباید فراموش کنیم ما هنوز موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده ایم.

گلزنی از روی نقطه پنالتی؟ من طرفی که فکر کردم درست است را انتخاب کردم و البته این بهترین پنالتی نبود، اما خوشبختانه دیدم که توپ در ریباند به سمت من می آید و موفق شدم دروازه حریف را باز کنم."

تگ ها


تیم ملی انگلیس هری کین تاتنهام