هری کین بازی های مقدماتی جام‌جهانی را از دست داد؟

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس و تاتنهام، پس از مصدومیت از هر دو مچ پا در دیدار برابر لیورپول، ممکن است دو ماه از میادین دور باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، می گوید که هری کین ممکن است هفته ها از میادین دور باشد و این به آن معنا است که کین ممکن است بازی های مقدماتی جام جهانی را از دست بدهد.

کاپیتان تیم ملی انگلیس بی صبرانه منتظر جواب اسکن است تا شدت مصدومیت‌ و مدت زمان دوری اش از فوتبال مشخص شود.

هری کین در شکست ۳-۱ تاتنهام برابر لیورپول پس از مصدوم شدن از هر دو مچ پا در بین دو نیمه تعویض شد و مورینیو می گوید هنوز خیلی برای صحبت راجع به شدت مصدومیت او و مدت زمان دوری اش از زمین بازی زود است، اما بازگشت کین ممکن است هفته ها طول بکشد.

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، اکنون باید منتظر بماند تا ببیند کاپیتان تیم اش برای سه بازی این تیم در مقدماتی جام جهانی در ماه مارچ، آماده خواهد شد یا خیر. انگلیس ابتدا برابر سن مارینو به میدان خواهد رفت، سه روز بعد با آلبانی بازی خواهد کرد و سپس به مصاف لهستان می رود.

کین بخش زیادی از فصل گذشته را نیز پس از دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت جدی همسترینگ از دست داده بود و در فصل های اخیر نیز همواره با مصدومیت هایی در مچ پا دست به گریبان بود. تاتنهام امیدوار است مصدومیت اخیر کین دوباره منجر به یک غیبت طولانی نشود.

تاتنهام البته در حال حاضر دو نگرانی دارد؛ آیا هری کین آماده بازگشت به ترکیب این تیم در دیدارهای آتی خواهد شد؟ و آیا رسیدن به آمادگی و بازی برای تیم ملی انگلیس مصدومیت او را تشدید نخواهد کرد یا مصدومیت های دیگری را برای او به همراه نخواهد داشت؟

تگ ها


فوتبال جهان هری کین تاتنهام فوتبال