هری کین: بازی کردنم برای انگلیس بی‌دلیل نیست

هری کین، کاپیتان انگلیس، که اولین گل خود در یورو ۲۰۲۰ را در پیروزی سه شیرها برابر انگلیس به ثمر رساند، می گوید هرگز به خودش شک نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین پس از گلزنی برابر آلمان نسبت به انتقادهایی که از او می شد واکنش نشان داده و گفته است که حتما دلیلی وجود دارد که او در زمین بازی حضور دارد.

پس از اینکه کین در سه بازی انگلیس در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ موفق به گلزنی نشد، منتقدان حضور او در بین یازده نفر اصلی تیم گرت ساوت گیت را زیر سوال بردند.

هری کین اما با گلزنی در یکی از حساس ترین دیدارهای انگلیس توانست بار دیگر توانایی های خود را ثابت کند و تعداد گل های ملی خود را به ۳۵ گل در ۵۸ بازی برساند.

کین در مصاحبه با کانال یوتوب تیم ملی انگلیس گفت: "من به یک دلیلی در زمین بازی می کنم، البته آدم ها از بیرون، هواداران، کارشناسان و رسانه ها، نظر خودشان را خواهند داشت.

اما من اینجا هستم، کارم را انجام می دهم، من کسی هستم که ۱۰۰ درصد به توانایی خودم اعتماد دارم و سخت کار کرده ام که به این نقطه برسم.

من همینطوری و فقط به دلایل قدیمی و کهنه به درون آن زمین پرتاب نشده ام. من تمام زندگی ام سخت زحمت کشیدم، تمام زندگی خود را وقف حضور در آنجا کردم. بنابراین وقتی آنجا هستم کاملاً متمرکز هستم، مخصوصاً به عنوان مهاجم.

وقتی که مثلا گل نمی زنی یا شانس گلزنی سر راهت قرار نمی گیرد، فقط باید برای فرصت بعدی آماده باشی و این همان اتفاقی است که افتاد."

کین که به انگلیس کمک کرد تا اولین پیروزی خود را در مرحله حذفی یک رقابت بزرگ از سال ۱۹۶۶ به بعد برابر آلمان کسب کند، اکنون خود را برای دیدار یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ برابر اوکراین در روز شنبه آماده می کند.

ساوت گیت همچنان هری کین را به عنوان یک شماره ۹ و کاپیتان انگلیس به زمین خواهد فرستاد و او نیز  در مسابقه با اوکراین بار دیگر رهبری سه شیرها را بر عهده خواهد داشت.

کین درباره نقش رهبری خود اضافه کرد: "من کاپیتان تیم هستم بنابراین سعی می کنم از رهبری مثال‌زدنی باشم، نه فقط با توپ بلکه در حرکات بدون توپ هم، خواه با صحبت کردن و خواه با کمک کردن به بچه ها."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ هری کین