هری کین: تاتنهام با مورینیو جام می گیرد

ستاره تاتنهام خوشبین است که با ژوزه مورینیو این باشگاه پس از سال ها کسب افتخار کند....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین مهاجم تاتنهام در مورد این که چگونه ذهنیت تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو باعث شده تا این تیم در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کند، صحبت کرد. 

تاتنهام با ۱۷ امتیاز پس از ۸ هفته در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد و با مرد پرتغالی به دنبال کسب عنوان قهرمانی است. بسیاری با توجه به افت لیورپول و سیتی شانس تاتنهام را برای رسیدن به این مهم خوب می بینند.

هری کین درباره نتایج این تیم در فصل جاری گفت:« ما فصل را خوب شروع کردیم، اگرچه فکر می‌کنم هنوز چیزهای زیادی برای پیشرفت داریم. ما راه طولانی در پیش داریم. احساس اعتماد به نفس می‌کنیم، اما در عین حال می‌دانیم که در لیگ برتر شکست دادن دو یا سه مسابقه کافی نیست و چطور همه چیز می‌تواند خیلی زود تغییر کند. چند پیروزی آخر برای تاتنهام مهم بوده است. ما بازیکنانی با تجربه برای رسیدن به پیروزی داریم و کادرفنی خیلی خوبی داریم که به بازیکنان اعتماد به نفس لازم را می‌دهند تا بتوانند بدرخشند.»

کین درباره کار کردن با مورینیو گفت:« بدیهی است که مورینیو یک برنده است، او با این ایده آمد که بتواند تاتنهام را به قهرمانی برساند، او می خواهد در تاتنهام برنده شود. مورینیو مربی بزرگی است که تجربه بالایی دارد، بنابراین فقط می‌توانیم اعتماد او را به دست بیاوریم.»

تاتنهام بعد از پایان بازی‌های ملی باید در دیداری حساس در خانه به دیدار منچسترسیتی برود که این دیدار تقابل ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا نیز محسوب می شود. تاتنهام در ادامه در دور برگشت مرحله گروهی لیگ اروپا با لودوگورتس بلغارستان دیدار خواهد داشت.

تگ ها


ژوزه مورینیو هری کین تاتنهام