هری کین: تاتنهام موفقیت بزرگ بدست می‌آورد

هری کین کاپیتان تاتنهام بعد از پیروزی این تیم مقابل برنلی می‌گوید تاتنهام در این فصل می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین کاپیتان تاتنهام که در شش هفته نخست لیگ برتر عملکرد درخشانی داشته و ۵ گل و ۸ پاس گل به نام خود ثبت کرده و دیروز در جریان پیروزی ۱-۰ تاتنهام مقابل برنلی هم پاس گل پیروزی بخش تیمش را به سون هیونگ مین داد می‌گوید آینده اسپرز درخشان است و این تیم می‌تواند امسال به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کند.

تاتنهام که در اولین بازی فصل جاری مقابل اورتون شکست خورد بعد از آن در ۱۰ مسابقه شکست نخورده‌، به مرحله گروهی لیگ اروپا صعود کرده و در جام اتحادیه هم به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته. شاگردان مورینیو و همبازی های هری کین در لیگ برتر هم در رتبه ششم قرار دارند.

هری کین در گفتگو با اسکای گفت: " ما چندین سال است با هم بازی می‌کنیم و به هم خیلی نزدیک شده ایم. خیلی از بازیکنان ما چهار پنج سال است که همبازی هستیم. بازیکنانی که امسال اضافه شده اند هم فوق العاده هستند و همه با هم داریم باتجربه‌تر می‌شویم. ما می‌دانیم که این تیم و این بازیکنان می‌توانند کارهایی ویژه بکنند و به موفقیت‌های بزرگ برسند".

کاپیتان تاتنهام در ادامه گفت: " وقتی تیم به چنین درکی از خود می رسد برای تک تک امتیازها می جنگد و پا پس نمی کشید. این امتیازها هستند که در پایان فصل تکلیف یک تیم را مشخص می‌کنند و ما برای گرفتن تک تک آنها خواهیم جنگید".

تگ ها


هری کین تاتنهام