هری کین: تاریخ ایتالیا در فینال ها بهتر از ماست اما...

هری کین، ستاره تیم ملی انگلیس، از انگیزه های بالای سه شیرها برای قهرمانی در یورو می‌گوید....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین یکی از امیدهای اصلی تیم ملی انگلیس در فینال رقابت‌های یورو محسوب می‌شود. او که شروع ناامیدکننده ای در رقابت‌ها داشت، رفته رفته عملکرد بهتری از خود ارائه داد و در مسابقات حذفی تعیین کننده ظاهر شد و کمک زیادی به صعود انگلیس به فینال کرد.

هری کین پیش از دیدار فردا شب انگلیس مقابل ایتالیا در فینال یورو گفت: "این یک سفر طولانی و سخت بوده و در این مسیر فراز و نشیب هایی وجود داشته است. اما بازی کردن و کاپیتانی تیم در فینال، اولین فینال اروپا و البته اولین فینال ما بعد از ۵۵ سال بسیار ویژه خواهد بود.

هیجان زیادی در این بازی وجود دارد و ما خیلی منتظر آن هستیم. شما باید از این لحظات لذت ببرید و من امیدوارم که ما بتوانیم یک قدم جلوتر برویم و همه چیز را برنده شویم."

هری کین در ادامه گفت:" فکر می کنم این یک بازی ۵۰-۵۰ است. البته ایتالیا به لحاظ برنده شدن در مسابقات فینال تاریخ بهتری نسبت به ما دارد اما فکر می‌کنم که در تیم ما تجربیات زیادی به لحاظ حضور در بازی‌های باشگاهی حاصل شده است. ما در بزرگ ترین بازیها و فینال های فوتبال باشگاهای اروپا بازی کرده ایم. بدیهی است که این بازی یک بازی بسیار سخت برای ما خواهد بود اما در عین حال به خودمان اعتقاد داریم."

تگ ها


تیم ملی انگلیس تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ هری کین تاتنهام