هری کین خوشحال از شکستن طلسم ۵۰۰ روزه

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، با گلزنی در بازی شب گذشته این تیم برابر آلبانی توانست به طلسم ۵۰۰ روز گل نزدن در تیم ملی پایان دهد....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین در دیدار شب گذشته انگلیس برابر آلبانی در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توانست در دقیقه ۳۸ بازی ارسال از چپ لوکا شاو را با ضربه سر تبدیل به گل اول سه شیرها کند و به انتظار طولانی که برای زدن سی و سومین گل ملی خود کشیده بود، پایان دهد.

کین پس از ۵۰۰ روز گل نزدن در بازی های ملی توانست در برابر آلبانی به این طلسم خاتمه داده و برای تیم ملی انگلیس گلزنی کند. پس از گل کین، در نیمه دوم هم میسون مونت گل دوم انگلیس را به ثمر رساند تا شاگردان گرت ساوت گیت با نتیجه ۲-۰ پیروز میدان شوند.

هری کین با وجودی که از به ثمر رساندن سی و سومین گل ملی خود و به پایان رسیدن انتظار طولانی برای گلزنی خوشحال بود، تاکید کرد که موفقیت ها و دستاوردهای او در درجه دوم اهمیت و پس از موفقیت تیم قرار دارند.

او گفت: "فکر می کنم همیشه گفته ام که به عنوان یک مهاجم گاهی در دوره ای هستید که هر جور که ضربه بزنید وارد دروازه می شود و گاهی هم دوره هایی هست که هیچ چیز مطابق میل شما پیش نمی رود.

فکر می کنم که در آن دوره گل نزدن چند تایی توپ از خط عبور دادم، یک گل آفساید داشتم که به نظرم آفساید نبود، اما این هم بخشی از مهاجم بودن است. تو باید روی انجام دادن کارت برای تیم تمرکز کنی و خدا را شکر امروز به عنوان یک تیم کارمان را انجام دادیم. گرفتن سه امتیاز بازی عالی بود.

هیچوقت بازی برابر یک تیم سرسخت در خارج از خانه آسان نیست. شاید کمی در شروع کند بودیم. در نیمه بازی شکل چینش نفرات و بازی خود را تغییر دادیم و به نظرم این کاملا به ما کمک کرد. بازیکنان بیشتری داشتیم که وارد محوطه جریمه می شدند و نفرات تهاجمی بیشتری داشتیم.

فکر می کنم که نیمه دوم را خوب کنترل کردیم؛ آنها موقعیت های زیادی به وجود نیاوردند. در کل شب خوبی بود."

هری کین که در سال ۲۰۱۹ در ۱۰ بازی که برای تیم ملی به میدان رفته بود ۱۲ گل به ثمر رسانده بود، در سال ۲۰۲۰ در برابر دروازه حریفان به مشکل خورد و سال سختی را در بازی های ملی پشت سر گذاشت.

اکنون ۵۰۰ روز پس از آخرین گلی که که کین در پیروزی ۴-۰ انگیس برابر کوزوو در نوامبر سال ۲۰۱۹ به ثمر رساند، او با شکستن طلسم گل نزدن های خود دوباره برابر دروازه حریفان تبدیل به یک مهاجم خطرناک و گلزن شده است.

تگ ها


تیم ملی انگلیس هری کین