هری کین، دلیل اصلی عدم توافق کونته و تاتنهام

به نظر می‌رسد که جدایی احتمالی هری کین از تاتنهام یکی از مهمترین دلایل عدم توافق آنتونیو کونته با این باشگاه بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته اینتر را ترک کرد چراکه به نظر می‌رسید سران این باشگاه قصد فروش برخی از ستاره های اصلی خود را دارند. حالا به نظر می‌رسد که یکی از دلایل عدم توافق سرمربی ایتالیایی با تاتنهام برای برعهده گرفتن هدایت این تیم نیز همین بوده است.

تلگراف گزارش داده که کونته به شدت خواهان حفظ هری کین در تاتنهام شده است اما شواهد حاکی از آن است که این باشگاه ترجیح می‌دهد ستاره انگلیسی را برای تامین منابع مالی به فروش برساند. همچنین گفته می شود که باشگاه تاتنهام قصد دارد روی درخشش استعدادهای جوان تر خود حساب باز کند.

علاوه بر این سرمربی ایتالیایی به دنبال این بود که چهار دستیار خود را به تاتنهام بیاورد اما این مسئله با مخالفت باشگاه لندنی روبرو شد. همچنین فاصله سه میلیون یورویی حقوق درخواستی آنتونیو کونته و رقم پیشنهادی باشگاه تاتنهام یکی از دلایل عدم توافق بوده است. از طرفی همانطور که فابریتزیو رومانو نیز تاکید کرده بود عدم وجود یک پروژه برنده نیز کونته را از حضور در تاتنهام پشیمان کرده است.

نشریه تلگراف همچنین در ادامه گزارش خود مدعی شده که مائوریسیو پوچتینو همچنان یکی از گزینه های هدایت تاتنهام و بازگشت به این تیم محسوب می‌شود اما قطعاً آنها کار دشواری را پیش رو خواهند داشت چرا که با وجود برخی شایعات مبنی بر علاقه سرمربی آرژانتینی برای جدایی از PSG، به نظر می رسد که رقم خوردن این اتفاق بسیار دشوار خواهد بود چراکه پاریسی ها خواهان حفظ پوچتینو هستند.
همچنین از گزینه‌هایی نظیر اریک تن هاخ و رافا بنیتز نیز به عنوان شانس های برعهده گرفتن هدایت تاتنهام نام برده می شود.

تگ ها


اینتر میلان هری کین آنتونیو کونته تاتنهام