هری کین- سیتی و مانع بزرگی به نام آنتونیو کونته

گفته می شود که بعد از آمدن آنتونیو کونته ستاره انگلیسی تاتنهام یعنی هری کین احساس بهتری نسبت به ماندن در این تیم پیدا کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان گذشته شایعات زیادی در مورد هری کین وجود داشت و حتی گفته شد که این ستاره انگلیسی رسماً درخواست جدایی خود را به باشگاه تاتنهام ارائه داده است. با این حال همان طور که انتظار می‌رفت باشگاه لندنی اجازه جدایی هری‌کین را صادر نکرد و مهمترین مشتری او یعنی منچستر سیتی در جذب این بازیکن ناکام ماند.

با این حال منچسترسیتی هنوز هم شرایط جذب یک مهاجم بزرگ را بررسی می‌کنند و برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که آنها همچنان به جذب هری کین علاقه‌مند هستند و پپ گواردیولا مایل است که با این ستاره انگلیسی کار کند؛ به این معنا که اصلا بعید نیست سیتیزن ها در تابستان پیش رو دوباره برای آوردن هری کین به اتحاد تلاش کنند.

البته هری کین این روزها شرایط خوبی را در تاتنهام تجربه می‌کند و از اوضاع ناامید کننده که در ابتدای فصل با آن روبرو بود فاصله گرفته است. در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس، مدعی شده که هری کین از کار کنار سرمربی ایتالیایی تاتنهام یعنی آنتونیو کونته بسیار راضی و خوشحال است و احساسات او در مورد ماندن در تاتنهام نسبت به ژوئن گذشته کاملاً فرق کرده است. البته رومانو تایید کرده که هری کین هنوز تصمیم قطعی در مورد آینده خود نگرفته و کسب یا عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط تاتنهام در این فصل نقشی کلیدی را در مورد آینده این بازیکن ایفا خواهد کرد.

تگ ها


هری کین آنتونیو کونته تاتنهام منچستر سیتی