هری کین شاگرد گواردیولا می شود؟

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام علیرغم شروع درخشان در فصل جاری در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشته و شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز ندارد. اسپرز هفته گذشته در دیداری عجیب و غیرمنتظره در لیگ اروپا مقابل دینامو زاگرب مغلوب شد تا انتقادات از کادر فنی و بازیکنان این تیم به اوج برسد.

همین نتایج ضیف باعث شده هری کین، ستاره گلزن و اگلیسی اسپرز تصمیم به جدایی بگیرد. نشریه اتلتیک مدعی شد هری کین از شرایط خود در تاتنهام راضی نبوده و قصد دارد در پایان فصل از این تیم جدا بشود. هری کین که در ۳۲۶ بازی ۲۱۴ گل برای این تیم به ثمر رسانده، تا سال ۲۰۲۴ با تاتنهام قرارداد دارد و بی تردید مدیران این باشگاه لندنی به آسانی به او اجازه جدایی نخواهند داد.

این نشریه در ادامه فاش کرد منچسترسیتی جدی ترین مشتری هری کین محوب می شود. سیتیزن ها به دنبال جذب یک مهاجم جدید هستند و علیرغم مطرح شدن نام هایی چون ارلینگ هالند با روملو لوکاکو، می توانند به سرعت با هری کین به توافق برسند. تاتنهام برای فروش این بازیکن حداقل مبلغ ۱۲۰ میلیون پوند می خواهد، اما عملکرد درخشان او ممکن است مدیران سیتی را مجاب به پرداخت این رقم هنگفت برای جذب هری کین بکند. هری کین تصور می کند در تاتنهام شانسی برای فتح جام و جوایز فردی نداشته و به همین دلیل به دنبال انتقال به تیم های بزرگ تر است.

تگ ها


هری کین منچستر سیتی تاتنهام