هری کین: می‌خواهم در ورزشگاه جدید تاتنهام بردن جام را تجربه کنم

بازیکن انگلیسی معتقد است، بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه جدیدشان باعث می شود ستاره های تیم در تاتنهام باقی بمانند ......

بازیکن انگلیسی معتقد است، بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه جدیدشان باعث می شود ستاره های تیم در تاتنهام باقی بمانند.

هری کین موفق شد در پیروزی 1-0 مقابل نیوکاسل گل شماره 28 خود را به ثمر برساند و با این نتیجه تیم تاتنهام برای سومین سال متوالی به مهم ترین رقابت باشگاهی اروپا راه پیدا کرد.

به گزارش اسکای، توبی آلدرویرلد، کریستین اریکسن و خود هری کین بازیکنانی هستند که در رادار بهترین تیم های اروپایی قرار دارند. اما هری کین معتقد است که بازیکنان اصلی تیم از تاتنهام جدا نمی شوند:

در فوتبال شما هیچ گاه از آینده خبر ندارید. اما این باشگاه؛ جذابیتی بزرگ، یک ورزشگاه جدید فوق العاده و یک تیم بی نظیر است. قدم بعدی بردن جام ها است. فصلی مهم پیش روست و خوشبختانه می توانیم سالی فوق العاده با تعدادی جام داشته باشیم. [لیگ قهرمانان اروپا] بسیار جذاب است. تمام بازیکنان، مخصوصا بازیکنان بزرگ، بازی در این جام را دوست دارند. برای ما بازی در ورزشگاه جدید در این جام فوق العاده است و من نمی توانم برای رسیدن شب های اروپایی در آن صبر کنم. ما 38 بازی بیرون از خانه انجام دادیم که در لیگ رقابتی مانند انگلستان کاری بسیار دشوار است.

کین با وجود مصدومیت، عملکرد خوبی در گلزنی داشته است و حالا باید خود را برای جام جهانی آماده کند:

حس خوبی دارم. فصلی سخت و طولانی بود و طبیعی است که مقداری درد و خستگی در پا ها و مفاصل احساس کنم. این قسمتی از این شغل است. من هم در جایی هستم که دیگران هستند. خسته هستیم اما زمان زیادی داریم تا برای بازی آخر فصل آماده شویم و زمان زیادی هم برای آماده سازی جام جهانی داریم.

تگ ها


هری کین تاتنهام لیگ برتر فوتبال