هری‌کین و رکوردی که به ماندن در تاتنهام بستگی دارد

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام، تا به حال ۱۶۶ گل برای این تیم به ثمر رسانده است....

به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی در رابطه با جدایی هری کین از تاتنهام وجود دارد و گزارش ها طی هفته های اخیر حاکی از آن بوده که ستاره انگلیسی از روند عدم کسب جام با تیم لندنی ناامید شده و قصد دارد راهی تیم دیگری شود. همچنین به نظر می رسد که دو تیم شهر منچستر یعنی یونایتد و سیتی از مهم‌ترین مشتریان هری کین محسوب می‌شوند.

اما نکته جالب در مورد ستاره انگلیسی به این موضوع بر می‌گردد که او از سال ۲۰۰۴ و با حضور در تیم جوانان تاتنهام کار خود را در این باشگاه لندنی آغاز کرد. او در سال ۲۰۰۹ راهی تیم اصلی شد و بعد از چند فصل جدایی قرضی از سال ۲۰۱۳ به تاتنهام بازگشت.

هری کین بعد از بازگشت به تاتنهام عملکرد خیره کننده خود را در این تیم آغاز کرد و حالا  و تنها در سن ۲۷ سالگی از او به عنوان اسطوره این باشگاه یاد می‌کنند. اما یک رکورد ویژه پیش روی ستاره انگلیسی است که تنها در صورت ماندگار شدن او در تاتنهام شاهد ثبت آن خواهیم بود.

در واقع کین تا به اینجا ۱۶۶ گل برای تاتنهام به ثمر رسانده و از حیث بیشترین گل زده برای یک باشگاه لیگ برتری تنها سه بازیکن شامل سرخیو آگوئرو( منچسترسیتی-۱۸۴ گل)، وین رونی( منچستریونایتد- ۱۸۳ گل) و تیری آنری( آرسنال- ۱۷۵ گل) را بالاتر از خود می بیند و در صورت ماندگار شدن او در تاتنهام این بازیکن می تواند به تنهایی این رکورد را از آن خود کند.

تگ ها


هری کین تاتنهام