هری کین: کار انگلیس اینجا تمام نمی شود

هری کین، ستاره ۲۷ ساله تیم ملی انگلیس مدعی شد آنها برابر تیمی بزرگ به پیروزی دست یافته اند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس امشب با ارائه نمایشی خوب به خصوص در نیمه دوم موفق شد با دو گل آلمان، رقیب دیرینه خود را مغلوب کرده و با اقتدار راهی دور یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ شد. طلسم گل نزدن های هری کین در این دیدار شکست و او موفق شد گل دوم انگلیس را وارد دروازه حریف بکند. او در پایان این دیدار تاکید کرد ماموریت انگلیس در این رقابت ها هنوز تمام نشده است.

هری کین گفت: "به عنوان یک مهاجم شما همیشه باید آماده موقعیت بعدی باشید تا آن را تبدیل به گل کنید. جک گیلیش ارسال فوق العاده ای روی دروازه آلمان داشت و من نمیز موفق شد این فرصت را تبدیل به گل بکنم. اگر به بازیکنان خط حمله کننده تیم ملی انگلیس نگاه کنید متوجه می شوید ما برای هر تیمی می توانیم حریفی خطرناک محسوب شویم. ما در این تورنمنت موفق به ثبت کلین شیت های متوالی شده ایم و بعد از کسب این نتایج اعتماد به نقس بالایی پیدا کرده ایم.

اما قرار نیست تیم ملی انگلیس اینجا متوقف بشود و ما می خواهیم تا پایان مسابقات پیش برویم. ما یک بازی حذفی بزرگ مقابل یک تیم قدرتمند داشتیم و توانستیم جواز صعود به دور بعدی را کسب کنیم. ما نمی خواهیم اینجا متوقف شویم و هنوز کار تیم ملی انگلیس تمام نشده است."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰ هری کین تاتنهام