هری کین کاپیتان آمریکای جدید مارول!

هری کین ممکن است کاپیتان تیم ملی انگلیس باشد، اما بعضی از بیننده های سریال فالکون و سرباز زمستانی، سریال جدید مارول، باور دارند که او شبیه کاپیتان آمریکای جدید است!...

به گزارش "ورزش سه"، سریال جدید کمپانی دیزنی با تمرکز بر روی دو شخصیت فالکون و سرباز زمستانی از جهان مارول به تازگی پخش شده است و شباهت بسیار زیاد بازیگری که نقش کاپیتان آمریکا را در این سریال بر عهده دارد با هری کین، مورد توجه قرار گرفته است. پس از پخش این سریال مقایسه های زیادی بین هری کین و این ابرقهرمان جهان مارول در فضای مجازی صورت گرفت.

در این سریال بازیگر جدیدی نقش کاپیتان آمریکا را برازی می کند که شباهت عجیبی به ستاره تاتنهام دارد. در واقع این شباهت به قدری زیاد است که می توانید تصور کنید کین جهان فوتبال را رها کرده و به هالیوود رفته است.

البته متاسفانه هری کین هنوز هالیوود را به زمین چمن ترجیح نداده و انتقالی که می توانست انتقال قرن نام بگیرد، رخ نداده و مارول کاپیتان تیم ملی انگلیس را به عنوان یکی از ابرقهرمان های خود جلوی دوربین نفرستاده است.

بازیگر جدید نقش کاپیتان آمریکا وایات راسل، پسر بازیگر افسانه ای هالیوود کرت راسل، است. کین قطعا پسر با استعداد یاست اما هنوز مشخص نشده است که استعداد بازیگری نیز یکی از توانایی های او به شمار می آید یا خیر. به هر حال در صورتی که اتفاقی برای وایات راسل افتاد، مارول می تواند روی هری کین حساب کند!

کاربران توییتر که متوجه شباهت عجیب بین کاپیتان آمریکا و هری کین شده بودند، کامنت ها و توییت های جالبی را در واکنش به این موضوع منتشر کردند.

"دارم فالکون و سرباز زمستاری رو تماشا می کنم و از فهمیدن اینکه هری کین کاپیتان آمریکای جدیده وحشت کردم!"

"باورم نمیشه اونها هری کین رو به عنوان کاپیتان آمریکای جدید انتخاب کردن. خیلی کار شجاعانه ای بود از طرف دیزنی."

"بنا به دلایلی وقتی به وایات راسل تو فالکون و سرباز زمستانی نگاه می کنم، فقط می تونم هری کین رو تو لباس کاپیتان آمریکا ببینم."

"مردم از خنده! چرا کاپیتان آمریکای جدید دقیقا شبیه به هری کینه؟"

"پس اونا از هری کین به عنوان کاپیتان آمریکای جدید استفاده کردن؟"

"هری کین حالا در نقش کاپیتان آمریکا. او واقعا خودش همه کارها را می کند."

تگ ها


هری کین تاتنهام