هر استقلالی امشب چقدر پاداش گرفت؟

سرپرست باشگاه استقلال پاداش بازیکنان استقلال را تعیین کرد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال ، اسماعیل خلیل زاده ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا گفت: برد مقتدرانه استقلال با وجود تلاش هایی که برای محروم کردن هواداران از کنار تیم محبوب خود صورت گرفت را به همه تبریک می گویم. استقلال امروز با دعای خیر هواداران، تلاش و دانش کادرفنی و غیرت و از خود گذشتگی بازیکنان به رهبری فرهاد مجیدی توانست این برد بزرگ را در خارج از خانه کسب کند.

وی ادامه داد: استقلال با این برد بزرگی خود و قدرت فوتبال ایران را دوباره به دیگران ثابت کرد و امیدوارم بتوانیم در مرحله گروهی نیز عملکرد خوبی داشته باشیم و عقیده دارم با حضور کادرفنی و تلاش و غیرت بازیکنان استقلال می تواند در جمع ۴ تیم برتر حضور داشته باشد.

سرپرست مدیرعاملی استقلال در ادامه بیان کرد: هواداران استقلال نگران صعود تیم محبوب خود بودند اما ما به این تیم ایمان داشتیم و خوشحالم که در نهایت این صعود رقم خورد و به همین دلیل اینجانب به نمایندگی از باشگاه استقلال پاداش ۱۰۰۰ دلاری برای تیم در نظر گرفتم. همچنین از همه افرادی که در این مدت زحمت کشیدند مجددا تشکر می کنم. به ویژه آقای موسوی که در این مدت برای تیم و در کنار تیم زحمات زیادی را متحمل شدند.

بیشتر بخوانید:

برنامه بازی‌های استقلال در گروه A لیگ قهرمانان آسیا

مجیدی: فکر زدن 5 گل را نمی کردم/ قائدی، نیمار استقلال است

تگ ها


اسماعیل خلیل زاده پاداش بازیکنان استقلال استقلال الريان الريان-استقلال AFC Champions League فوتبال