هر روز با کی روش دعوا می کردیم اما.../با ویلموتس داداشیم!

در حالی که هر روز برای دیدار های تدارکاتی و اردو ها با کی روش درگیر بودیم این روزها در آستانه بازی با عراق ویلموتس را نمی بینیم که با او دعوایی داشته باشیم....

ویلموتس کجاست؟ آیا او همچنان درگیر دریافت حقوقش از فدراسیون فوتبال ایران است؟ آیا او در بلژیک روزها را شب می کند و نهایتا بازی تیم شارلوا را با سه بازیکن ایرانی می بیند و تمام؟
 ما با کی روش دعواهای زیادی داشتیم، اما دعوا ها بر سر امکانات بود، او ساختمان پک را می خواست، اردوی آفریقای جنوبی با کیفیت فوق العاده می خواست، کیفیت بالاتر بازی های داخل ایران را می خواست و با خمیازه هایش این نکته را به ما نشان می داد. 
با ویلموتس اما دعوایی نداریم، خیلی با هم مهربانیم، خیلی با هم خوبیم چون او در بلژیک است و ما در ایران. حتی وحید هاشمیان هم نیست آن هم در آستانه بازی سنگین با عراق بعد از شکست از بحرین. 
بیست و سوم همین ماه یعنی چند روز دیگر با عراق مسابقه داریم آن هم پس از شکست از بحرین که در واقع حتی صعود از مرحله انتخابی مقدماتی جام جهانی هم ایران را با دغدغه مواجه کرده است. 
ویلموتس اما نیست. شاید قهر کرده، شاید هم از بندهای قرارداد پروازی خودش استفاده می کند، به هر حال فرقی ندارد ، ویلموتس – سرمربی تیم ملی ایران، در ایران نیست و چشم ها نگران دیدار سخت و سنگین مقابل عراق هستند. 
با توجه به شکست عجیب مقابل بحرین باید حتما عراق را شکست دهیم تا از موقعیت متوسط رو به خوبی در جدول برخوردار شویم اما در حالی که عراق اردوی آمادگی اش برابر ایران را برنامه ریزی کرده و به دلیل مشکلات خیابانی در عراق حتی محل مسابقه را هم کاملا مشخص نکرده ما حتی اردو هم نداریم، اردوی که هیچ، خود ویلموتس را هم نداریم. 
کمی نظم بیشتری لازم است، نظمی که باید از خود سرمربی به پایین تزریق شود و البته که فعلا خبری از این نظم و سخت گریری و ... نیست.

بیشتر بخوانید:

دغدغه ویلموتس برای بازی با عراق؛ شعله‌ورشدن اختلافات دو ملی‌پوش

تگ ها


کیروش ویلموتس تعطیلات ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ایران عراق عراق-ایران مقدماتی جام جهانی فوتبال