هر کسی به بیمارستان می‌رود، با یک تست می‌گویند کرونا دارد!

کاپیتان ماشین‌سازی نسبت به عدم رسیدگی به مردم و مبتلایان به کرونا انتقاد شدیدی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عزیز معبودی در حاشیه تمرین امروز ماشین‌سازی با انتقاد از وضعیت رسیدگی به مردم و به ویژه بیماران مبتلا به کرونا اظهار کرد: حداقل‌ترین چیزها را در شهرهایمان نداریم. باید به ۱۰ داروخانه برویم تا یکی از آنها یک عدد ماسک بدهد. یک ماسک را هم یکبار بیشتر نمی‌شود استفاده کرد و بعد از اینکه به خانه برگشتیم، باید آن را دور بیندازیم. از کجا ماسک بیاوریم؟ من یک عدد ماسک هم پیدا نکردم و اگر برای خرید به فروشگاه بروم، مجبورم کلاه تمرینی را روی صورتم بگذارم.

او ادامه داد: در شهر خودم شاید ۱۰ دوست داشته باشم که برایم ماسک تهیه کنند ولی از آنها ماسک نمی‌گیرم چون می‌گویم شاید شخص دیگری نیاز بیشتری به ماسک داشته باشد و من سعی می‌کنم از خانه بیرون نروم.

مدافع ماشین‌سازی اضافه کرد: مشکلات در استان گیلان خیلی زیاد است و کسی به فکر مردم نیست. کسانی که لابی‌های خودشان را دارند، شرایط برای‌شان فراهم است، در خانه قرنطینه‌شان می‌کنند و گوشت و مرغ به آنها می‌دهند، اما ۷۰ درصد مردم استان گیلان کشاورز، صیاد و ... هستند و مشکلات زیادی دارند.

معبودی یادآور شد: الان یک تب‌سنج سر تمرین ما آوردند تا وضعیت سلامتی ما را ببینند. اگر یک دماسنج ساده هم باشد، مشخص می‌کند تب ما چند درجه است.

او با بیان اینکه سلامتی همه مردم مهم است، ابراز کرد: کیت‌های کرونا به تعداد همه مردم باید باشد. چرا برای یک سری افراد این کیت‌ها به راحتی در دسترس است ولی برای کسانی که با چشمانم دیدم، این کیت وجود ندارد؟ مادر بزرگ خودم ۸۰ سال سن دارد و بعد از اینکه تب کرد، او را به بیمارستان بردیم ولی بیمارستان‌ها کیت کرونا ندارند و فقط یک تب‌سنج دارند.

مدافع ماشین‌سازی عنوان کرد: وقتی شما کرونایی‌ها را قرنطنیه می‌کنید، باید کیت آزمایشگاهی داشته باشید و اگر ندارید، چطور می‌توانید تشخیص دهید که کسی کرونا دارد یا خیر؟ هر کسی به بیمارستان می‌رود، با یک تست می‌گویند کرونا دارد؛ شاید او مشکل دیگری دارد ولی به اشتباه او را بستری می‌کنند.

معبودی تصریح کرد: ممکن است بازی‌ها باز هم به تعویق بیفتد چون مسؤولان گفته‌اند موج دوم شیوع کرونا از نیمه ماه فروردین شروع می‌شود و خیلی خطرناک‌تر خواهد شد. متاسفانه از همه جا تحریم هستیم. بازی‌های آسیایی هم که نمی‌توانیم در ایران انجام دهیم و در کل، هیچ شرایطی در اینجا خوب نیست!

او با بیان اینکه تعطیلی مسابقات به نفع همه است، گفت: لیگ آینده را با ۱۸ تیم برگزار کنند ولی مسابقات یک ماه زودتر آغاز شود و یک ماه دیرتر به پایان برسد. باشگاه‌های دیگر نیز همه راضی هستند.

مدافع ماشین‌سازی با اشاره به وضعیت اقتصادی باشگاه‌ها گفت: تیم‌هایی که پول دارند، باید در لیگ برتر بمانند ولی تیم‌هایی که پول ندارند، باید کلا از فوتبال بروند. فقط اینکه اسم یک تیم بی‌پول در لیگ باشد، خود سازمان لیگ باید آن را کنار بگذارد.

بیشتر بخوانید:

کمک‌ محسن بنگر علیه کرونا به مردم مازندران

بلایی که کرونا سر لیگ برتر ایران آورد

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز عزیز معبودی فوتبال ایران کرونا ویروس کرونا فوتبال