۱۵هزار خرس عروسکی برای کودکان سرطانی در هلند

در جریان دیدار هیرنوین در لیگ اردیویزی هلند این باشگاه هلندی برای جلب توجه افکار عمومی به کودکان سرطانی ۱۵هزار خرس عروسکی روی سکوها گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم هیرنوین و اف سی امن در لیگ اردیویزی هلند که با پیروزی ۴-۰ هیرنوین به پایان رسید به دلیلی خاص مورد توجه قرار گرفت. علت این جلب توجه قرار گرفتن ۱۵هزار خرس عروسکی روی سکوهای خالی از تماشاچی ورزشگاه خانگی هیرنوین بود که هدف آن جلب توجه افکار عمومی به کودکان سرطانی بود.

باشگاه هیرنوین هلند که در لیگ دسته یک این کشور اردیویزی حضور دارد در همکاری با بنیاد آزاد کودکان سرطانی در این کشور KiKa دست به این اقدام زد و به جای تماشاچی هایی که به دلیل اپیدمی کرونا در استادیوم حضور ندارند ۱۵هزار خرس عروسکی روی سکوها نشاند.

با توجه به اپیدمی کرونا بنیاد کودکان سرطانی هلند نمی تواند مثل سابق با برگزاری برنامه های خیریه و برگزاری مسابقات ورزشی در استادیومها کمک های مردمی را جمع آوری کند. این بنیاد در همکاری با باشگاه هیرنوین تصمیم گرفت در یکی از بازی های این تیم دست به انجام اقدامی نمادین بزند تا اهمیت کمک به کودکان سرطانی را به مردم هلند و هواداران فوتبال یادآور شود.

تگ ها


هیرنوین