هشتگ‌بازی؛ خوشحالی فرگوسن، فحاشی نیمار

مروری بر مهم‌ترین هشتگ‌هایی که روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی ترند شده‌اند و در رسانه‌ها مورد بحث قرار گرفته‌اند....

به گزارش مدال، روز گذشته برای فوتبال‌دوستان روز بسیار شلوغی بود و بازی‌های زیادی انجام شد. به همین دلیل عمده سوژه‌ها و ترند‌های روز گذشته مربوط به زمین چمن بود.

اولین سوژه جذاب، گفت و گوی مورینیو بود که اعلام کرد فرزندش به سون می‌گوید سونالدو! مورینیو روز گذشته در کنار زمین هنگامی که پروت قصد داشت اولین بازی‌اش را برای تاتنهامی‌ها انجام دهد توپی که در دستان سون بود تا اوت پرتاب شود از او گرفت و به پروت داد تا روحیه‌اش تقویت شود. این حرکت مورینیو هم با استقبال زیادی از فوتبال‌دوستان مواجه شد.
شب گذشته در انگلیس دربی شهر منچستر برگزار شد که در آن یونایتد توانست سیتی را شکست دهد و رتبه خود را بهبود بخشد. نکته جالب شادمانی فرگوسن بود که در ورزشگاه حضور داشت و عکس خوشحالی او در فضای مجازی دست به دست می‌شد. منچستری‌ها در یک هفته اخیر توانسته‌اند پپ و مورینیو را شکست دهند.
در اسپانیا مسی توانست رکورد رونالدو در هتریک را بشکند اما زیباترین گل این دیدار را سوارز با پشت پا زد. این گل باعث شد تا ۱۳۴ هزار نفر در توئیتر درباره آن بحث کنند. خود سوارز پس از بازی گفت این زیباترین گلی بود که به ثمر رساندم.
در نهایت یکی دیگر از تصاویر مهمی که در فضای مجازی مورد بحث قرار گرفت تصویری بود که یک فیلم‌بردار آن را ضبط کرده بود و ادعا شده نیمار در آن اندی دلورت، بازیکن مون‌پلیه را با کلمه‌ای بسیار زننده و زشت مورد خطاب قرار می‌دهد. هنوز هیچ مقام رسمی در این مورد اظهار نظر نکرده تا متوجه شویم نیمار محروم می‌شود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

هشتگ‌بازی؛ تمسخر هواداران رئال توسط بیل، لغو محرومیت چلسی

 

تگ ها


هشتگ بازی سرالکس فرگوسن خوزه مورینیو توییتر نیمار پاری سن ژرمن منچستر سیتی منچستر یونایتد لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال