هشتگ بازی؛ سلام هیتلری فان‌باستن/ عصبانیت هواداران رئال از بیل

مروری بر مهم‌ترین هشتگ‌هایی که روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی ترند شده‌اند و در رسانه‌ها مورد بحث قرار گرفته‌اند....

به گزارش مدال، روز گذشته ترند اول شبکه‌های اجتماعی فینال لیبرتادورس بود. فینال جام باشگاه‌های آمریکای جنوبی که شب گذشته بین فلامینگو و ریورپلاته برگزار شد در بیش از ۲.۷ میلیون توئیت مورد بحث قرار گرفت. یکی از دلایلی که این بازی را برای هواداران داغ کرد کامبک فوق‌العاده فلامینگویی‌ها در دقایق پایانی بود زیرا آن‌ها توانستند در ۳ دقیقه نتیجه را برگردانند و قهرمان لیبرتادورس شوند.
دیگر موضوع مهم در شبکه‌های اجتماعی یک اتفاق حاشیه‌ای برای مارکو فان‌باستن، اسطوره فوتبال هلند بود. او در انتهای یک مصاحبه به شوخی به سبک هیتلر یک سلام نازی داد و این مسئله با انتقاد شدید هواداران مواجه شد. فان باستن این حرکت را به شوخی انجام اده بود و منظور خاصی نداشت اما مجبور شد از رسانه‌ها عذرخواهی کند.
و در نهایت یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که به شدت در اینستاگرام و دیگر شبکه‌ها مورد بحث قرار گرفته ورود بیل به زمین در آخرین دیدار رئال بود که با واکنش بسیار منفی هواداران این تیم روبه‌رو شد. آن‌ها به شدت بیل را به دلیل اتفاقات جشن صعود ولز به یورو ۲۰۲۰ مورد انتقاد قرار دادند. او با پرچمی که روی آن شعار طعنه‌آمیز هواداران ولز «ولز، گلف، رئال مادرید» نوشته شده بود در جشن شرکت کرد و این مسئله موجب ناراحت طرفداران مادریدی شده بود.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید ۳ - ۱ سوسیداد؛ هو شدن بیل در شب درخشش مودریچ

تگ ها


هشتگ بازی گرت بیل رئال سوسیداد رئال مادرید رئال مادرید-رئال سوسیداد لالیگا فوتبال