هشتگ مجازی؛چه خبر از کجا؟/ قائدی هم داماد شد،پس تو کی زن میگیری؟ + عکس

بریم ببینیم فوتبالی های دنیای مجازی دیروز و امروز چی نوشتن و به طور کل نظرشون چیه!...

به گزارش مدال، دیروز و امروز تو فضای مجازی، خبرهای زیادی از فوتبال مملکت منتشر و پیگیری شد و خیلی اتفاقا مورد شوخی کاربرا قرار گرفت. حالا که اینطور شده پس ما هم بریم ببینیم فوتبالی های دنیای مجازی چی نوشتن و به طور کل نظرشون چیه!

 

بهاروند آمد، آیا شمشادها واقعا جوان شده اند؟

دیروز خبر رسمی اومد که جناب آقای حیدر بهاروند به جای آقای تاج بر مسند ریاست فدراسیون نشستن. وبسایت رسمی فدراسیون هم خیلی زیرپوستی و سوسکی خبر رو اعلام کرد، غافل از این که یه همچین جایگزینی مهمی به هر حال به صدر اخبار می رسه. این واکنش ایلیا رو ببینید:

 

 

 

فرهاد هم از این جابجایی عجیب و غریب گفته و در مورد بهاروند نوشته که:

 

 

به غیر از سکته های قلبی و مغزی، حالتی هم وجود داره که بعضی ها به خاطر یه استعفا و یه کار پشت پرده یکهویی سکته می کنن. این موضوع هم سوژه کاریکاتور خبرورزشی شده.

 

 

تا تو حال و هوای فدراسیون و جابجایی های عجیب و غریبش هستیم، نگاه این آقای محترم رو به مسئله نایب رئیسی کفاشیان بخونید و بیشتر تعجب کنید!

 

 

چرا رفتی؟ چرا من بی قرارم؟ چرا واقعا؟

اوضاع ما و مربیای خارجی ای که میان ایران و چند وقت با پدیده شگفت انگیز مدیریت فوتبالی ما مواجه میشن، قصه اون زن و شوهریه که آقا حسابی خانم رو اذیت می کنه و (با عرض معذرت) دست روش بلند میکنه، بعد که خانم ول میکنه میره خونه مامانش، آقا تازه یادش میفته که چه اشتباهی کرده و هی پیغام پسغام که جان مادرت برگرد، من یه آدم دیگه شدم. اصلا من آنم که رستم بود پهلوان. غافل از این که این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیست و مرگ یه بار شیون هم یه بار. حالا با این شاهد مثال، یک بار دیگه تو ذهنتون بلوایی که سر پول دادن به کیروش و برانکو و ویلموتس و استراماچونی و کالدرون به وجود اومد رو مرور کنید (تازه بازیکن های خارجی رو اصلا ولش کن!). حالا آقای کالدرون برای تعطیلات سال نو میلادی رفته شهر خودش و بحث روز اینه که «نکنه برنگرده؟ نکنه اینجا بهش سخت گذشته باشه؟ نکنه پاش رو جای پای استرا بذاره؟». این وسط یه سری خبرنگار هم هستن که برای خودشون وظیفه ای بیشتر از خبرنگاری و گزارش واقعه متصور شدن و دوست دارن که تو معادلات این آشفته بازار نقش داشته باشن. نگرانی آقا محمود پرسپولیسی رو می تونید تو این توئیت بخونید:

 

 

 

رضا رستگار هم با یه نظرسنجی ای که تو حساب خودش انجام داده (با جامعه آماری ۷۴۳ نفر) به این نتیجه رسیده که تقصیر ممدحسن خان نیست و این هیئت مدیره است که باید پاسخگو باشه

 

 

کاربر دیگه ای به اسم رضا هم پرسپولیس رو بزرگتر از یه سری اسم دونسته. معنای دقیق اون حرف قدیمی از طرفدارای ریشه دار که اسم استقلال و پرسپولیس، بزرگتر از اسم یه سری آدمه که یه چند وقتی تو این تیم ها بازی کردن یا سمتی چیزی داشتن.

 

 

و این پرسپولیسی که معتقده تا ته خط باید با رئیس بود

 

 

دوماد استقلالی‌ها هل داره، نمک و فلفل داره

جوون با انگیزه استقلالی ها هم رخت و لباس دومادی تنش کرد و تو سن بیست سالگی به جرگه متاهلین پیوست. بازیکنی که می تونست با حاشیه خودش رو نابود کنه، مشخصه که از اشتباهاتش درس گرفته و داره سعی می کنه مسیر موفقیت رو طی کنه (این مطلب به هیچ وجه ربطی به پیام صادقیان نداره و ما هیچ مقایسه ای نمی کنیم!). خبر ازدواج باشوی استقلال دیروز تو محیط مجازی به اصطلاح ترکید و خیلی ها ضمن زدن اون دست قشنگه، در موردش هم نوشتن و موضوع رو تحلیل کردن. کاربری به اسم دوازده اینطوری تبریک گفت:

 

 

 

کاربر دیگه ای به اسم خط خطی از این زاویه به موضوع نگاه کرد:

 

 

محمد آقای همتی که احتمالا مثل خیلی ها هنوز نتونسته به خونه بخت بره و قطع به یقین مدام با سوال «پس کی ازدواج می کنی؟» مواجه شده، این واکنش رو نشون داده:

 

 

والیبالیست استقلالی هم به نکته مهمی اشاره کرده و ما هم فقط امیدواریم که جوون ها درس بگیرن و تا وقتی سنشون بالا نرفته یه فکری به حال آینده شون بکنن.

 

 

دوست دارید واکنش مامان های ایرانی رو به واقعه خوش‌یمنی چون ازدواج یه جوون فعال و با پشتکار زیاد بدونید؟ این توئیت امیر رو بخونید!

 

 

متین هم با انتشار عکس این زوج خوشبخت و این دو گل نوشکفته، متلکی به پیرجوون‌های ازدواج‌نکرده انداخت!

 

 

عزیزم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ د لامصب کجایی؟

با دیدن و خوندن همه این خبرای تلخ و شیرین و مرور اتفاقایی که این چند وقته افتاده، ما هم با کاربر فلوکی و این نگاه موافقیم

 

 

 

بیشتر بخوانید:

هشتگ مجازی؛ چه خبر از کجا؟ / تاج رفت. استرا می‌آید؟ کالدرون چرا؟ + عکس

 

تگ ها


فضای مجازی هشتگ مجازی شایعات مجازی پیشنهاد مدال فوتبال