هشت بازیکن نفت در لیست سیاه کریمی

علی کریمی در بازگشتش به تیم نفت دست به تغییرات زده و در آخرین اقدامش هاشم بیک زاده، حامد آقایی و علی زینالی را کنار گذاشت ......

علی کریمی در بازگشتش به تیم نفت دست به تغییرات زده و در آخرین اقدامش هاشم بیک زاده، حامد آقایی و علی زینالی را کنار گذاشت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، علی کریمی در ابتدای فصل که سرمربی تیم نفت شد لیست متفاوتی از بازیکنان را به تیمش آورد اما بعد از جدایی او و با آمدن حمید درخشان ترکیب این تیم تغییر کرد. درخشان تعدادی از بازیکنانی که کریمی به تیم آورده بود را کنار گذاشت و بازیکنان جدیدی را آورد اما بازگشت کریمی باردیگر تیم نفت را تغییرات مواجه کرد.

کریمی ابتداسامان آقازمانی ، احمد آل نعمه و سه بازیکن رده سنی امید این تیم را کنار گذاشت و امروز خبر رسید که او سه بازیکن دیگر تیم را به نام های هاشم بیک زاده ، حامد آقایی و علی زینالی را از ترکیب خارج کرد تا تعداد کسانی که از زمان حضورش در نفت کنار گذاشته به 8 نفر برسد.

باید دید تغییراتی که جادوگر در تیمش اعمال می کند در چه مرحله ای متوقف خواهد شد ضمن اینکه مشخص نیست دلیل کنار گذاشتن این بازیکنان تنها مسایل فنی است یا چیزهای دیگری هم هست.

نکته مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که با اتمام فصل نقل و انتقالات کریمی چه راهکاری برای پرکردن جای خالی این بازیکنان خواهد داشت ضمن این که بازیکنانی که از نفت کنار گذاشته شدند نیز به دلیل پایان فصل نقل و انتقالات باید تا نیم فصل بدون تیم باشند. این ها می توانند  اولین چالش های پیش روی جادوگر باشند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال