هشت تغییر در تیم مجیدی نسبت به بازی سپاهان

استقلال در دیدار جام حذفی برابر نود ارومیه، با ۸ تغییر نسبت به دیدار آخر خود مقابل سپاهان به میدان می رود....

به گزارش "ورزش سه"، حریف امروز استقلال به فرصتی برای بازیکنان نیمکت نشین و کمتر به کار گرفته این تیم تبدیل شد تا آنها بتوانند فرصت حضور در زمین را پیدا کرده و به قول معروف خودی نشان دهند تا در بازی های بعدی این تیم، به میدان بروند.

سرمربی آبی های پایتخت در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرده بود که قصد دارد با ترکیب دگرگون شده ای متشکل از بازیکنان ذخیره به میدان برود که چنین نیز شد و حالا استقلال با ۸ تغییر نسبت به دیدار قبلی خود مقابل سپاهان، برابر نود ارومیه قرار می گیرد.

این تغییرات از درون دروازه آغاز شده جایی که علیرضا رضایی جوان جای حسینی را گرفته است. روزبه چشمی بازیکن باتجربه آبی ها به عنوان جانشین سیاوش یزدانی خط دفاعی اضافه شده و دانشگر نیز با حضور در ترکیب اصلی جای مرادمند را گرفته است.

در خط میانی نیز مهدی مهدی پور از ترکیب اصلی خارج شده و آرش رضاوند به جای او بازی می کند. در دو سمت چپ و راست نیز شاهد غیبت کوین یامگا و جعفر سلمانی هستیم و سبحان خاقانی و متین کریم زاده به جای این دو بازی می کنند.

البته خاقانی در دیدار برابر سپاهان از ابتدا به میدان رفت ولی او امروز یک خط به عقب آمده تا امین قاسمی نژاد در پست وینگر راست بازی کند. امیرعلی صادقی نیز در پست وینگر چپ جانشین امیرحسین حسین زاده شده و بالاخره اینکه ارسلان مطهری در نوک پیکان خط حمله به جای رودی ژستد بازی می کند.

تگ ها


دسته یک استقلال تهران نود ارومیه