هشت تغییر منصوریان در آستانه بازی با پرسپولیس

منصوریان بازیکنان اصلی خود را برای بازی با پرسپولیس حفظ کرده است....

منصوریان بازیکنان اصلی خود را برای بازی با پرسپولیس حفظ کرده است.

علیرضا منصوریان در فاصله 4 روز مانده به بازی حساس با پرسپولیس به 8 بازیکن اصلی خود استراحت داده است.
به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن در شرایطی مقابل پیکان به میدان رفت است که 8 بازیکن اصلی این تیم در بازی با الوصل از ترکیب اصلی این تیم برای بازی امروز خارج شده‌اند. تغییرات گسترده در ترکیب اصلی این تیم به منظور استراحت دادن به بازیکنان کلیدی در فاصله 4 روز مانده تا بازی حساس با پرسپولیس و با توج به ترافیک سنگین بازی‌های ذوب‌آهن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بوده است.
در ترکیب ذوب‌آهن، رشید مظاهری برای بار دوم در فصل جاری نیمکت‌نشین شده و محمدباقر صادقی به جای بازی می‌کند و در خط دفاعی، با خروج هادی محمدی، میلاد فخرالدینی و حمید ملکی از ترکیب اصلی، وحید محمدزاده، مجتبی مقتدایی و مسعود ابراهیم‌زاده بازی خواهند کرد و محمد نژادمهدی تنها بازمانده ترکیب ذوب‌آهن نسبت به بازی با الوصل است. در خط هافبک تغییرات حداقلی بوده و حمید بوحمدان و قاسم حدادی‌فر در ترکیب اصلی باقی‌مانده‌اند و ماریون سیلوا به جای زبیر نیک‌نفس بازی خواهد کرد.
در فاز تهاجمی نیز هر 3 بازیکن تهاجمی ذوب‌آهن در بازی با الوصل از ترکیب این تیم خارج شده‌اند و منصوریان از ابوذر صفرزاده، مهران درخشان‌مهر و رضا حبیب‌زاده به جای محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا استفاده کرده است.
در میان 8 بازیکن خارج شده از ترکیب اصلی، ارسلان مطهری و حمید ملکی در بازی با پیکان روی نیمکت نیز حضور ندارند و رشید مظاهری، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، زبیر نیک‌نفس، محمدرضا حسینی و کریستین اوساگوانا در بازی با پیکان روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته‌اند.

بخوانید: ترکیب نهایی پیکان و ذوب‌آهن