هشت تیم لیگ برتری والیبال با فدراسیون تسویه حساب کردند

با اعلام سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، هشت تیم لیگ برتری مراحل تسویه حساب خود را انجام داده‌اند و اگر دیگر تیم‌ها در مهلت تعیین شده تسویه نکنند، لیگ ۹۹ با همین هشت تیم برگزار می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد تقوی با یادآوری تمدید ۱۰ روزه مهلت ارسال برگه تسویه حساب مالی باشگاه‌ها با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال گفت: بنا به درخواست مدیران عامل باشگاه‌ها و با توجه به شرایط گسترش و شیوع ویروس کووید ۱۹ در برخی استان‌های کشور، مهلت ارسال برگه تسویه‌حساب مالی باشگاه‌ها تا ۲۴ تیرماه تمدید شد.

وی تصریح کرد: تاکنون هشت باشگاه لیگ برتری اقدامات لازم برای تسویه بدهی گذشته را انجام داده‌اند و فدراسیون والیبال بر اساس برنامه تدوین شده حرکت می‌کند. در صورتی که سایر باشگاه‌ها به موقع اقدامات لازم را انجام ندهند، لیگ برتر مردان سال ۹۹ با هشت تیم برگزار خواهد شد.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال درباره آخرین تحولات برگزاری لیگ‌های بانوان نیز گفت: روز شنبه هفته جاری نشست مشورتی لیگ‌های سال ۹۹ بانوان به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار و پیشنهادات بسیار خوبی از سوی کارشناسان و متخصصان شرکت کننده، ارائه شد.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت باشگاه‌ها در رشد و توسعه والیبال بانوان، خاطر نشان کرد: فدراسیون والیبال برای ایجاد انگیزه در باشگاه‌ها جهت تیم‌داری و فعالیت در لیگ‌های بانوان و تحقق اهداف پیش‌بینی شده در این حوزه، پارامترهای تشویقی در نظر گرفته است.

تقوی همچنین به پرداخت پاداش نقدی برای تیم‌های اول تا سوم لیگ‌های بانوان در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: این پاداش به عنوان یک پارامتر تشویقی به باشگاه‌ها تعلق می‌‎گیرد و مدیران عامل باشگاه‌ها تصمیم گیرنده برای چگونگی هزینه آن خواهند بود.

فدراسیون والیبال برای تیم‌های اول تا سوم لیگ برتر و دسته یک بانوان در سال ۹۹ جایزه نقدی پرداخت می‌کند که میزان آن در لیگ برتر بانوان، به ترتیب یک میلیارد ریال برای قهرمان، ۵۰۰ میلیون ریال برای نایب قهرمان و ۲۵۰ میلیون ریال برای تیم سوم است.

میزان جایزه نقدی برای تیم‌های اول تا سوم لیگ دسته یک بانوان نیز ۸۰۰ میلیون ریال است که تیم قهرمان ۵۰۰ میلیون ریال دریافت می‌کند و تیم‌های دوم و سوم نیز به ترتیب ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون ریال پاداش دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

شهرزاد ریاضی مربی تیم والیبال بانوان سایپا شد

مقررات سخت فدراسیون والیبال روسیه برای مقابله با کرونا

 

 

بیشتر بخوانید:

شهرزاد ریاضی مربی تیم والیبال بانوان سایپا شد

مقررات سخت فدراسیون والیبال روسیه برای مقابله با کرونا

 

 

تگ ها


لیگ برتر والیبال بدهی مالی فدراسیون والیبال میلاد تقوی والیبال والیبال