هشدار آنری به PSG بعد از جذب لئو مسی

تیری آنری، ستاره سابق فوتبال فرانسه در مورد ترکیب پاری سن ژرمن و خیل ستاره های هجومی این تیم صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن ستاره های بزرگی چون نیمار، کیلیان امباپه و مائورو ایکاردی را در خط حمله خود در اختیار داشت با لیونل مسی، یکی از بهترین گلزن های تاریخ فوتبال نیز برای فصول بعد به توافق رسید. تیری آنری که سابقه بازی کردن در کنار مسی در ترکیب بارسلونای پپ گواردیولا را در کارنامه دارد، مدعی شد پاری سن ژرمن باید با این همه مهره هجومی به دنبال حفط تعادل باشد.

تیری آنری گفت: "حفظ تعادل در ترکیب مهمترین مسئله است. در این لحظه ما همیشه در مورد بهترین بازیکنان، بازی هجومی و حمله به سمت دروازه حریف صحبت می کنیم، اما در نهایت باید در ترکیب یک تیم تعادل برقرار شود.

من در مورد آن تیم بارسلونا و زمانیکه در کنار لیونل مسی و ساموئل اتوئو بازی می کردم صحبت می کنیم، اما مردم فراموش می کنند آن تیم اجازه گلزنی زیادی به حریفان خود نمی داد. به طور کلی تیم هایی می توانند دروازه خود را بسته نگه داشته و اجازه گلزنی به رقبای خود نمی دهند فصله زیادی از قهرمانی یا موفقیت در لیگ قهرمانان ندارد. وقتی بازیکنان فوق العاده ای در ترکیب خود در اختیار دارید شرایط کمی راحت تر است. پاری سن ژرمن نیز در حال حاضر با سبک بازی خود موفق به زدن گل های فراوانی می شود، اما در کل حفظ تعادل مهمترین مسئله است."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی تیری آنری فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال