هشدار امباپه به PSG: راشفورد خطرناک است

کیلیان امباپه در آستانه بازی PSG و یونایتد نسبت به خطر مارکوس راشفورد هشدار داد و گفت بارها از پل پوگبا درباره خطرناک بودن او شنیده است....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه پاری سن ژرمن امشب در یکی از حساس‌ترین مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان در پاریس به مصاف منچستریونایتد می رود کیلیان امباپه ستاره فرانسوی PSG نسبت به خطر مارکوس راشفورد ستاره یونایتد در بازی امشب هشدار داد و گفت از هموطنش پل پوگبا که هم تیمی راشفورد است درباره او تعریفهای زیادی شنیده است.

شاگردان اوله گننار سولسشر از زمان پیروزی معروف‌شان بر PSG در سال ۲۰۱۹ و در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، امشب برای اولین بار به پاریس برمی گردند. پیروزی‌ای که عملاً باعث شد سولسشر به عنوان سرمربی دائمی شیاطین سرخ منصوب شود. خاطره آن شکست اما همچنان از ذهن PSG پاک نشده و آنها را نگران بازی امشب می‌کند.

در آن دیدار راشفورد در پاریس در وقتهای تلف شده بازی یک ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا نتیجه ۳-۱ به سود یونایتد شده و با وجود شکست ۲-۰ یونایتد در بازی رفت، شاگردان سولسشر را به مرحله بعدی برساند.

پاریس سن ژرمن حالا که قصد دارد در این فصل رویای خود برای فتح لیگ قهرمانان را به واقعیت تبدیل کند می خواهد امشب اولین قدم را مقابل یونایتد محکم بردارد.

کیلیان امباپه اما به هم تیمی هایش درباره مارکوس راشفورد هشدار داد و گفت: " راشفورد یکی از خطرناک‌ترین مهاجمین انگلیس است. پل پوگبا بارها در این باره صحبت کرده که او چه بازیکن ویژه ای است و من پل را می شناسم و می دانم خیلی درباره کسی اینطور صحبت نمی کند".

امباپه با اشاره به پنالتی تاثیرگذار راشفورد در سال ۲۰۱۹ گفت: " کسی که در آن موقعیت پنالتی می‌زند و گل می‌کند به تمرین و تلاش بستگی ندارد بلکه این نشان دهنده اعتماد به نفس بسیار بالا است. کسی که با این اعتماد به نفس بازی کند خطرناک است".

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن مارکوس راشفورد منچستر یونایتد